Prawdziwe cyberbezpieczeństwo dla firm
od Kaspersky Lab

Prawdziwe cyberbezpieczeństwo to nie tylko zapobieganie incydentom: to także skuteczne i wydajne przewidywanie, wykrywanie oraz reagowanie na cyberzagrożenia.

Trzy powody, dla których warto się zdecydować na prawdziwe cyberbezpieczeństwo

HuMachine Intelligence - unikatowe podejście do ochrony

Skuteczność naszych rozwiązań jest osiągana dzięki połączeniu naszego naszej globalnej wiedzy o cyberzagrożeniach z algorytmami uczenia maszynowego i umiejętnościami ekspertów.

Ochrona adaptacyjna

Nasze rozwiązania zostały zaprojektowane tak, by działały w każdym środowisku IT, obsługiwały wszelkie procesy biznesowe i oferowały skalowalne zarządzanie ryzykiem.

HuMachine Intelligence
Nowy standard efektywnego wykrywania

HuMachine Intelligence™ to nasze unikatowe podejście do ochrony klientów przed najbardziej zaawansowanymi i wyrafinowanymi cyberzagrożeniami.

Nasza ochrona bazuje na globalnej wiedzy o cyberzagrożeniach połączonej z algorytmami uczenia maszynowego oraz niezrównaną analizą ekspercką przeprowadzaną przez naszych czołowych specjalistów. Takie połączenie pozwala na zapewnienie klientom bezpieczeństwa w nieustannie ewoluującym krajobrazie cyberzagrożeń.

Technologie nowej generacji

Nasze rozwiązania bezpieczeństwa obejmują całe spektrum technologii nowej generacji, łącznie z inteligentną analizą zachowania i algorytmami uczenia maszynowego. Takie połączenie zaawansowanych mechanizmów i naszego wielowarstwowego podejścia do bezpieczeństwa odgrywa ważną rolę w osiąganiu przez nasze produkty jednego z najwyższych współczynników wykrywalności cyberzagrożeń, co regularnie demonstrują niezależne testy. Technologie nowej generacji stanowią także fundament naszego rozwiązania pozwalającego na wykrywanie zaawansowanych cyberzagrożeń oraz ataków ukierunkowanych - Kaspersky Anti Targeted Attack Platform.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT USŁUG ROZWIĄZAŃ I USŁUG OFERUJĄCYCH PRAWDZIWE CYBERBEZPIECZEŃSTWO
Dla małych
i średnich firm
Dla
korporacji

400 MLN+

użytkowników chronionych

przez technologie Kaspersky Lab

323K

nowych szkodliwych plików Kaspersky Lab wykrywa codziennie

270K+

firm korzysta z produktów Kaspersky Lab

200

krajów i terytoriów korzysta z naszych technologii

~120

globalnych partnerstw technologicznych