Kaspersky Endpoint Security Cloud

Kaspersky Endpoint Security CLOUD

Skuteczna ochrona. Łatwe zarządzanie.

Obsługiwane platformy:     

Rozwiązanie Kaspersky Endpoint Security Cloud powstało z myślą o małych oraz średnich firmach i pozwala zdalnie zarządzać ochroną wielu punktów końcowych, urządzeń mobilnych oraz serwerów plików z dowolnego miejsca z dostępem do internetu.

 • Pojedyncza prosta, intuicyjna konsola działająca w oparciu o chmurę łączy łatwość użytkowania ze skutecznymi narzędziami cyberbezpieczeństwa i możliwościami zarządzania.
 • Możliwość zarządzania ochroną wielu punktów końcowych, urządzeń mobilnych oraz serwerów plików z dowolnego miejsca z dostępem do internetu.
 • Nie ma potrzeby kupowania dodatkowego sprzętu – konsola do zarządzania ochroną funkcjonuje w chmurze, a specjaliści z Kaspersky Lab zadbali o całą infrastrukturę.
 • Skuteczna ochrona dzięki docenianym i wielokrotnie nagradzanym technologiom bezpieczeństwa.
 • Małe i średnie firmy muszą stawiać czoła takim samym zagrożeniom jak korporacje, jednak często nie mają wystarczających zasobów potrzebnych do zapewnienia skutecznej ochrony, która musi obejmować:

  • zabezpieczenie danych firmy i klientów przed zagrożeniami takimi jak szkodliwe programy szyfrujące dane (ransomware) i kradzież informacji;
  • zachowanie ciągłości pracy poprzez płynne i wydajne działanie wszystkich systemów IT;
  • zabezpieczenie pracowników mobilnych i ich urządzeń, łącznie z modelem BYOD (ang. Bring Your Own Device), w ramach którego pracownicy korzystają z własnego sprzętu do celów biznesowych.

  Wiele małych i średnich firm musi wykonać powyższe zadania w ograniczonym czasie, przy niewielkim budżecie i zasobach. Firmy te najczęściej nie posiadają wyspecjalizowanego personelu IT i dlatego potrzebują ochrony, która nie wiąże się z dużymi wydatkami, a jednocześnie jest łatwa we wdrożeniu i użytkowaniu.

 • Kaspersky Endpoint Security Cloud powstał z myślą o spełnieniu wymagań związanych z bezpieczeństwem i zarządzaniem w firmach, które nie dysponują własnym działem bezpieczeństwa IT.

  Pojedyncza prosta, łatwa w obsłudze konsola działająca w oparciu o chmurę pozwala na skuteczne zabezpieczenie zasobów IT, które funkcjonują w Twojej firmie – serwerów plików, komputerów, laptopów, smartfonów i tabletów – chroniąc je przed wszelkimi rodzajami cyberataków, które mogłyby zaszkodzić firmie, takimi jak oprogramowanie ransomware. Zestaw domyślnych profili, przygotowanych przez ekspertów z Kaspersky Lab, pozwoli Ci od razu rozpocząć pracę – szybko i bezpiecznie.

  Kaspersky Endpoint Security Cloud zadba o skuteczną ochronę Twojej firmy, nawet jeżeli możesz poświęcić na bezpieczeństwo IT tylko 15 minut. Konsola zarządzająca działa w chmurze, dzięki czemu możesz kontrolować ochronę zdalnie – z dowolnego miejsca z dostępem do internetu.

  Dostawcy usług zarządzanych (MSP) mogą z łatwością zdalnie kontrolować ochronę u wielu klientów, bez inwestowania w dodatkowy sprzęt.

 • Możliwość zarządzania ochroną wielu punktów końcowych, urządzeń mobilnych oraz serwerów plików z dowolnego miejsca z dostępem do internetu.

  • Szybkie wdrożenie, łatwe użytkowanie

   Scentralizowane zarządzanie w oparciu o chmurę: Administratorzy mogą monitorować stan ochrony nawet na 1000 węzłów sieciowych z dowolnego miejsca z dostępem do internetu.

   Łatwe wdrożenie: Podczas instalacji rozwiązanie Kaspersky Lab automatycznie wykrywa system operacyjny i pobiera odpowiedni pakiet. Jeżeli dana stacja robocza nie jest podłączona do internetu, możliwe jest wcześniejsze pobranie pakietu instalacyjnego i przeniesienie go na taki komputer.

   Domyślne profile bezpieczeństwa opracowane przez ekspertów z Kaspersky Lab oferują natychmiastową ochronę. Każdy profil może obejmować wszystkie obsługiwane rodzaje urządzeń i platform: Windows, iOS oraz Android.

   Możliwość uzyskiwania dostępu do serwera proxy instalatora z poziomu ustawień pakietu dystrybucyjnego pozwala na błyskawiczne nawiązanie połączenia z serwerami zawierającymi uaktualnienia i profile – tuż po instalacji.

  • Szeroki wachlarz funkcji bezpieczeństwa

   Czołowe w branży technologie bezpieczeństwa: Kaspersky Lab oferuje najczęściej testowane i najczęściej nagradzane mechanizmy ochrony.

   Ochrona i zarządzanie smartfonami oraz tabletami, łącznie z zabezpieczeniem przed phishingiem, wykrywaniem złamania zabezpieczeń urządzeń (jailbreak, rootowanie), zarządzaniem urządzeniami mobilnymi (MDM) oraz technologiami antykradzieżowymi dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Dostępne są także technologie antywirusowe dla urządzeń z Androidem.

   Dostawcy usług zarządzanych (MSP) mają możliwość zdalnego zarządzania bezpieczeństwem u wielu klientów bez potrzeby inwestowania w dodatkowy sprzęt. Rozwiązanie ułatwia także kontrolowanie ochrony w firmach posiadających oddziały.

   Profile mogą być stosowane z uwzględnieniem użytkowników lub niezależnie od użytkowników – w zależności od tego, w jaki sposób Twoi pracownicy korzystają z różnych urządzeń.

  • Niewygórowane koszty

   Brak ukrytych kosztów i wymagań co do infrastruktury: wszystkie mechanizmy zarządzania ochroną funkcjonują w chmurze i są utrzymywane przez Kaspersky Lab. Nie jest wymagany żaden dodatkowy sprzęt.

   Licencjonowanie w zależności od potrzeb: Możesz skorzystać z elastycznego licencjonowania miesięcznego lub rocznego. Dzięki takiemu rozwiązaniu zarządzanie budżetem przeznaczonym na ochronę jest bezproblemowe*.

   Łatwy outsourcing dla firm, które chcą zostawić ochronę IT w rękach zewnętrznego dostawcy.

   *Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielstwem Kaspersky Lab, by uzyskać informacje o dostępności rozwiązania.

 • Aby uzyskać informacje o wymaganiach systemowych powyższych aplikacji, kliknij nazwę wybranego produktu.

JAKIE ROZWIĄZANIE BEZPIECZEŃSTWA JEST ODPOWIEDNIE DLA TWOJEJ FIRMY?

Poznaj zalety technologii ochrony i zarządzania zasobami IT oferowanych przez rozwiązanie Kaspersky Endpoint Security for Business

Nie jesteś pewien, które rozwiązanie bezpieczeństwa jest odpowiednie dla Twojej firmy?