Zobacz wszystkie rozwiązania

Kaspersky Value Added Services for xSPs

Zwiększ swoje przychody i współczynniki utrzymania klientów

ZOSTAŃ PARTNEREM

Możliwości biznesowe

Wraz ze wzrostem ilości informacji o cyberatakach na firmy klienci szukają lepszych sposobów na zabezpieczanie swojej prywatności, pieniędzy i zasobów cyfrowych przed szkodliwymi programami i zagrożeniami online. Niezależnie od tego, czy Twoja firma jest dostawcą usług internetowych, operatorem sieci komórkowej, bankiem, towarzystwem ubezpieczeniowym, dostawcą usług finansowych, dostawcą telewizji kablowej – lub dostarcza jakikolwiek inny rodzaj usług online do klientów lub subskrybentów – usługi Kaspersky Value Added Services for xSPs mogą pomóc Ci w zwiększeniu przychodów poprzez spełnienie oczekiwań klientów w odniesieniu do większego cyberbezpieczeństwa.

Zostając partnerem Kaspersky – światowego lidera w dziedzinie rozwiązań bezpieczeństwa IT – możesz oferować swoim klientom usługi, które:

 • Rozszerzają Twój zasięg o nowe możliwości biznesowe
 • Zapewniają rozwiązania zarówno dla konsumentów jak i klientów biznesowych
 • Oferują najwyższą jakość ochrony dla szerokiego wachlarza platform (komputery PC i Mac, a także urządzenia mobilne z Androidem)
 • Pozwalają Ci korzystać z dodatkowego, dochodowego, comiesięcznego strumienia przychodów
 • Pomagają zwiększyć poziom zadowolenia oraz współczynniki utrzymania klientów
 • Zwiększają cyberbezpieczeństwo w całej sieci Twoich subskrybentów / klientów

 

… przy jednoczesnej redukcji obciążenia Twojego zespołu pomocy technicznej, dzięki mniejszej liczbie klientów, którzy padają ofiarą szkodliwych programów i innych naruszeń bezpieczeństwa IT.

Zobacz PDF

Korzyści dla Ciebie

Oferowanie klientom jednego z wielokrotnie wyróżnianych produktów bezpieczeństwa od Kaspersky – przy miesięcznej opłacie subskrypcyjnej – pomaga Twojej firmie generować dodatkowe zyski i zapewniać skuteczną ochronę wszystkim subskrybentom.

 

 • Zwiększenie poziomu sprzedaży – poprzez łatwy do zaplanowania, regularny, comiesięczny strumień przychodów
 • Zmniejszenie kosztów operacyjnych – poprzez minimalizację ruchu śmieciowego w Twojej sieci
 • Zyskanie opinii dostawcy, który dba o cyberbezpieczeństwo swoich klientów
 • Wyróżnienie oferty i zyskanie przewagi nad konkurencją
 • Poprawa wizerunku firmy – poprzez współpracę ze światowym liderem w zakresie bezpieczeństwa IT

 

… i korzyści dla Twoich klientów

Dostarczanie wielokrotnie wyróżnianych rozwiązań bezpieczeństwa – na bazie subskrypcji – nie tylko chroni Twoich klientów przed współczesnymi cyberzagrożeniami, ale daje im także:

 • Elastyczność – klienci mogą dodawać lub zmieniać rozwiązania ochrony w ramach potrzeb
 • Możliwość przetestowania bezpłatnej wersji wybranego produktu Kaspersky
 • Łatwe zarządzanie budżetem – dzięki comiesięcznym, małym płatnościom, zamiast wyższych opłat rocznych
 • Wygodę – klienci mogą dodać koszty subskrypcji do istniejących opłat, które już uiszczają za usługi świadczone przez Twoją firmę

Mały wysiłek – duży zysk

Dodanie platformy Kaspersky Value Added Services for xSPs do portfolio Twoich usług jest szybkie i łatwe. Rejestracja jest błyskawiczna i nie wiążą się z nią żadne opłaty, a dodatkowo nasz zespół specjalistów ds. marketingu może dostarczyć zasoby, które pomogą w promowaniu subskrypcji na usługi cyberbezpieczeństwa wśród Twoich klientów:

 

 • Firma Kaspersky – i jej partnerzy – oferuję wiedzę techniczną, która pomoże dodać usługę do Twojej istniejącej oferty usług online
 • Możesz korzystać z opisów produktów, zestawień ich zalet oraz materiałów graficznych na swojej stronie WWW i w komunikacji promocyjnej
 • Możliwość organizacji specjalnych wydarzeń i konferencji prasowych wspomagających dodanie nowych usług do Twojego portfolio
 • Możliwość korzystania z pomocy w działaniach marketingowych online – łącznie z informacjami prasowymi, artykułami i newsletterami
 • Twoi klienci, którzy wykupią subskrypcję na produkt bezpieczeństwa, będą mogli korzystać z pomocy technicznej świadczonej przez ekspertów z Kaspersky, dzięki czemu dodanie nowej usługi nie zwiększy obciążenia Twojego zespołu wsparcia

 

Otrzymujesz także możliwość promowania swoich nowych usług poprzez bezpłatne aplikacje Kaspersky, z których korzystają miliony użytkowników rocznie.

Dostosuj swoją ofertę

Niezależnie od tego, czy chcesz oferować swoim klientom jeden produkt bezpieczeństwa czy dać im możliwość wyboru spośród większej listy naszych aplikacji, posiadamy rozwiązania, które spełnią wymagania niemal każdego klienta:

… a jeżeli wśród Twoich klientów znajdują się także małe i średnie firmy, nasze rozwiązanie Kaspersky Small Office Security pomoże im skutecznie i bezpiecznie prowadzić działalność biznesową.

Zobacz PDF

 

Jak dołączyć

 • 1

  Zarejestruj się

  Kliknij poniżej i wypełnij formularz rejestracyjny online. Po wypełnieniu wszystkich sekcji (cały proces jest bardzo łatwy i krótkotrwały) kliknij przycisk „Wyślij”, aby przekazać nam swoją aplikację.

 • 2

  Skontaktujemy się z Tobą

  Po sprawdzeniu, czy Twoja firma kwalifikuje się do naszego programu, wyślemy Ci więcej informacji (łącznie w zasadami i warunkami współpracy).

 • 3

  Podpisz wymagane dokumenty

  Po podpisaniu umowy partnerskiej możemy rozpocząć techniczną część procesu integracji w celu dodania naszych usług Kaspersky Value Added Services for xSPs do Twojej oferty.

 • 4

  Czas na start!

  Jesteś gotowy, by rozpocząć sprzedaż usług swoim klientom i budować nowe źródło przychodów dla Twojej firmy. Pamiętaj jednak, że nie jesteś sam – możesz korzystać z pomocy naszego zespołu ekspertów.

ZOSTAŃ PARTNEREM

Certyfikacja APS

Jeżeli zintegrowałeś z systemami Twojej firmy platformę Odin Automation Platform, możesz błyskawicznie rozpocząć sprzedaż produktów Kaspersky.

Kaspersky posiada certyfikat Cloud Blue (Odin) APS, co pozwala nam na oferowanie w ramach tej platformy wszystkich naszych produktów dla konsumentów. Ponadto, certyfikat ten gwarantuje priorytetową pomoc techniczną świadczoną przez zespół firmy Odin.

Dzięki certyfikatowi APS, usługi Kaspersky xSP Added Services mogą być łatwo integrowane i błyskawicznie dystrybuowane przez dostawców poprzez ich kanały.

Dlaczego Kaspersky

Kaspersky jest największą na świecie, prywatną firmą z branży cyberbezpieczeństwa.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w walce z cyberzagrożeniami nasze produkty są regularnie uznawane za najskuteczniejsze rozwiązania bezpieczeństwa w niezależnych testach.

Nawiązując współpracę z Kaspersky możesz oferować swoim klientom rozwiązania bezpieczeństwa od producenta z imponującym dorobkiem:

 • Technologie bezpieczeństwa chronią 400 milionów użytkowników na całym świecie
 • 270 000 klientów korporacyjnych powierzyło technologiom Kaspersky ochronę swoich najcenniejszych zasobów cyfrowych
 • Produkty Kaspersky są dostępne w 200 krajach

Do programu Kaspersky xSP Value Added Services dołączyło już ponad 300 firm.

Zobacz PDF

Nasi wybrani partnerzy