Nasza oferta

W jaki sposób całkowicie zabezpieczyć infrastrukturę IT lub określone aplikacje przed potencjalnym cyberatakiem? Każda infrastruktura IT jest jedyna w swoim rodzaju, a największe cyberzagrożenia są tak przygotowane, aby wykorzystywały konkretne luki danej organizacji. Regularne oceny stanu cyberbezpieczeństwa pozwalają zweryfikować swoje podejście wobec ochrony oraz zapewniają zgodność z branżowymi regulacjami.


  • Testy penetracyjne

    Identyfikowanie najsłabszych punktów w infrastrukturze w celu uniknięcia strat finansowych, operacyjnych oraz na reputacji będących wynikiem cyberataku; zapewnianie zgodności ze standardami rządowymi, branżowymi i firmowymi (np. normy PCI DSS).

  • Ocena stanu bezpieczeństwa aplikacji

    Wykrywanie luk w aplikacjach wszelkiego rodzaju, od dużych rozwiązań wykorzystujących chmurę po aplikacje osadzone i mobilne na różnych platformach.

  • Ocena stanu bezpieczeństwa bankomatów i terminali płatniczych

    Wszechstronna analiza bankomatów i terminali płatniczych pozwalająca zidentyfikować luki, które mogłyby zostać użyte do nieautoryzowanej wypłaty pieniędzy, dokonywania nieautoryzowanych transakcji, uzyskiwania danych kart płatniczych klientów czy przeprowadzania ataków odmowy usługi.

  • Ocena stanu bezpieczeństwa przemysłowych systemów sterowania

    Zestaw usług przygotowanych z myślą o identyfikacji różnych luk w ochronie przemysłowych systemów sterowania na wszystkich warstwach. Proces ten ujawnia istniejące luki, uświadamia o możliwych konsekwencjach ich wykorzystania, pomaga ocenić skuteczność zastosowanych środków zabezpieczających oraz zaplanować dalsze działania.

  • Ocena stanu bezpieczeństwa systemów transportowych

    Zestaw specjalnych usług szacujących stan bezpieczeństwa przeznaczony dla branży transportowej, który pomaga m.in. w integracji fizycznych i wirtualnych warstw zarządzania, połączeniu systemów istniejących z nowymi czy w pokonaniu wyzwań związanych ze skalą i złożonością sieci transportowych.

  • Ocena stanu bezpieczeństwa sieci telekomunikacyjnych

    Rozpoznawanie i naprawa skutków obecności luk w sieciach telekomunikacyjnych, w tym najważniejszej sieci radiowej (GSM/UMTS/LTE), dzięki czemu Twoi abonenci mają zapewniony nieprzerwany i bezpieczny dostęp do internetu, specjalnych szybkich kanałów transmisji danych, usług hostingowych i chmurowych.

Branże

Rozwiązanie spełnia wymagania w zakresie ochrony bez względu na ograniczenia firm.

Wykorzystywane technologie

  • Zamykanie luk w ochronie, zanim zostaną wykorzystane

    Kompleksowe zabezpieczenie infrastruktury IT przed potencjalnym cyberatakiem to niekończące się wyzwanie dla każdej organizacji. Nasze testy penetracyjne symulujące atak intruza pozwalają lepiej poznać błędy w zabezpieczeniach infrastruktury, ujawnić luki, przeanalizować możliwe konsekwencje różnych form ataku, ocenić skuteczność bieżących sposobów ochrony i zasugerować działania naprawcze oraz zwiększające poziom bezpieczeństwa.

  • Usuwanie luk w aplikacjach

    Bez względu na to, czy tworzysz aplikacje firmowe we własnym zakresie, czy kupujesz je od firm zewnętrznych, musisz wiedzieć, że jeden błąd w kodzie może sprawić, że firma będzie podatna na ataki skutkujące znacznymi szkodami finansowymi lub uszczerbkiem na reputacji. Postępując zgodnie z naszymi zaleceniami, wyeliminujesz luki znalezione w aplikacjach, dzięki czemu unikniesz ataków.

  • Zwiększanie bezpieczeństwa infrastruktur charakterystycznych dla danej branży

    W pełni zintegrowane systemy informatyczne, w tym sprzęt i oprogramowanie modułowe tworzone przez producentów, którzy nie uwzględniają aspektów bezpieczeństwa, są bardziej narażone na wykorzystanie znanych i nieznanych luk. Znacząco różnią się także wektory zagrożeń atakujące różne środowiska IT: finansowe, transportowe, telekomunikacyjne czy produkcyjne. Kaspersky Lab jako jeden z niewielu specjalistów oferuje pomoc w szczegółowej ocenie stanu bezpieczeństwa infrastruktury, bez względu na jej złożoność.

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób prawdziwe cyberbezpieczeństwo może wspomóc strategię ochrony w Twojej firmie, skontaktuj się z naszymi ekspertami.