Zobacz wszystkie rozwiązania

Kaspersky Endpoint Security

Zintegrowana ochrona przed znanymi, nieznanymi oraz zaawansowanymi zagrożeniami

Skontaktuj się z nami

Środowisko zagrożeń staje się coraz bardziej skomplikowane

Nowa generacja cyberzagrożeń jest znacznie bardziej wyrafinowana niż kiedyś. Brak świadomości dotyczącej obecnych zaawansowanych zagrożeń bez skutecznych rozwiązań pozwalających na ich neutralizację naraża firmy na cyberataki, które wpływają nie tylko na zasoby finansowe, ale również na ciągłość krytycznych procesów biznesowych oraz poufność danych. Przedsiębiorstwa zdają sobie sprawę, że ataki zero-day (wykorzystujące podatności, dla których nie powstały jeszcze odpowiednie poprawki bezpieczeństwa), są niezwykle szkodliwe dla ich działalności, niezależnie od tego, w jakiej działają branży.

Klucz: Platforma bezpieczeństwa punktów końcowych nowej generacji

Najważniejszym czynnikiem korporacyjnej strategii bezpieczeństwa jest platforma bezpieczeństwa punktów końcowych nowej generacji, wspomagana przez globalną sieć analizy (Kaspersky Security Network), która zapewnia wyższy poziom ochrony danych i procesów biznesowych, wraz z szerokim wachlarzem możliwości ochrony w celu zwalczania zaawansowanych zagrożeń (wykrywanie podejrzanej aktywności i ochrona przed atakami zero-day). Niezależnie od tego, jakie punkty końcowe posiadasz - stacje robocze, serwery, urządzenia mobilne, maszyny wirtualne, czy nawet różnorodne środowiska IT - potrzebujesz rozwiązania, które zapewnia scentralizowaną kontrolę w celu ochrony wszystkich Twoich zasobów.

Nasza oferta

W celu zapewnienia ochrony przed nieznanymi i zaawansowanymi zagrożeniami jak również skutecznego wykrywania ataków ukierunkowanych technologie firmy Kaspersky Lab oraz analiza zagrożeń nieustannie ewoluują w kierunku zapewnienia ochrony Twojej firmie nawet przed najnowszymi, najbardziej wyrafinowanymi zagrożeniami, łącznie z exploitami wykorzystującymi podatności, dla których nie powstały jeszcze poprawki bezpieczeństwa. Ochrona jest jeszcze skuteczniejsza dzięki zastosowaniu rozbudowanych narzędzi kontroli i ochrony danych:

 • Kontrola aplikacji

  W pełni zautomatyzowana Kontrola aplikacji z białą listą oraz trybem domyślnej odmowy znacznie minimalizuje ryzyko dotyczące ataków zero-day

 • Kontrola urządzeń

  W pełni funkcjonalna kontrola urządzeń pomaga chronić Twoje systemy i dane, zapewniając Ci kontrolę nad tym, które urządzenia mogą uzyskać dostęp do Twojej sieci

 • Szyfrowanie danych

  Szyfrowanie danych oferujące wysoce zintegrowane polityki bezpieczeństwa, które mogą zostać dostosowane do kontroli aplikacji i urządzeń, chroni Twoje dane w przypadku utraty lub kradzieży urządzeń czy też plików

Jakie korzyści zyskuje Twoja firma

Nasza zintegrowana platforma bezpieczeństwa punktów końcowych nowej generacji, wspierana przez naszą globalną sieć analizy (Kaspersky Security Network), zapewnia bezprecedensowy poziom bezpieczeństwa. Ta rozbudowana, wielopoziomowa ochrona przed znanymi, nieznanymi i zaawansowanymi zagrożeniami została zaprojektowana i zbudowana przez czołowych w branży ekspertów ds. bezpieczeństwa, którzy zidentyfikowali i nadal identyfikują więcej złożonych zagrożeń w branży niż konkurencja.

Zapobiegaj utracie poufnych danych

Skuteczne szyfrowanie danych pomaga chronić istotne informacje poufne zapisane w plikach, folderach, na dyskach oraz urządzeniach wymiennych. Na przykład, jeśli laptop zostanie zgubiony lub skradziony, nie musi to oznaczać, że niepowołana osoba uzyska nieautoryzowany dostęp do poufnych danych. Dzięki szyfrowaniu danych do postaci, w której nie można ich odczytać, istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że spotkają Cię nieprzyjemności i poniesiesz koszty związane z naruszeniem bezpieczeństwa danych. Nasze szyfrowanie danych jest łatwe w konfiguracji i może być zarządzane przy użyciu tej samej konsoli administracyjnej, która służy do kontrolowania wszystkich naszych technologii bezpieczeństwa punktów końcowych.

Wyeliminuj luki w zabezpieczeniach Twojej sieci

Produkty Kaspersky Lab zapewniają scentralizowaną kontrolę nad oceną luk w zabezpieczeniach i dystrybucją najnowszych łat, dzięki czemu możesz szybko i niezawodnie zmniejszyć podatność swoich systemów na zagrożenia. Nasze technologie przeskanują całą Twoją sieć korporacyjną w celu zidentyfikowania luk w zabezpieczeniach, które wynikają z niezałatanych aplikacji lub systemów operacyjnych. Wykryte luki w zabezpieczeniach mogą zostać poddane priorytetyzacji, a niezbędne łaty i uaktualnienia mogą być automatycznie dostarczane do odpowiednich punktów końcowych w Twojej sieci.

Studia przypadków

Ferrari S.p.A.

Rozwiązanie: Endpoint Security

Firma Ferrari podjęła strategiczną decyzję wyłonienia Kaspersky Lab jako swojego dostawcy...

Dowiedz się więcej

Axel Springer SE

Rozwiązanie: Endpoint Security

Axel Springer to jedna z największych w Europie firm z branży mediów, która posiada jeden wyraźny...

Zobacz PDF

BRAC

Rozwiązanie: Endpoint Security

BRAC to organizacja, której celem jest zmniejszenie ubóstwa poprzez...

Przejrzyj wszystkie studia przypadków

Pomoc techniczna

 • 2 4

  Godziny
  na dobę

 • 0 7

  Dni
  w tygodniu

 • 3 6 5

  Dni
  w roku

Dokumenty techniczne

Bezpieczeństwo przedsiębiorstw staje się adaptacyjne

Advanced Persistent Threats (APTs), sophisticated malware and targeted attacks are just some of the new, constantly evolving threats the enterprise faces. A new, more adaptive, integrated approach built on the pillars of prediction, prevention, detection and response is needed.

Zobacz PDF

Przyszłe zagrożenia: bądź przygotowany

Special report on mitigation strategies for advanced threats.

Zobacz PDF

Technologia automatycznego zapobiegania exploitom firmy Kaspersky Lab

Przygotuj się na to, co nadejdzie

Zobacz PDF
Zobacz wszystkie dokumenty techniczne

Wyróżnienia

 • Kaspersky Lab uzyskał tytuł "Lidera" w IDC MarketScape

 • Kaspersky Lab zdobył miano jednego z "Liderów" na rynku rozwiązań bezpieczeństwa punktów końcowych przyznane przez Forrester Research, Inc.

 • Kaspersky Lab uzyskał oficjalny tytuł "Lidera" w raporcie Gartner Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms

Powiązane produkty