Nasza oferta

Stworzenie ochrony adaptacyjnej wspieranej uczeniem maszynowym w celu zabezpieczenia całej chmury hybrydowej przed najbardziej wyrafinowanymi zagrożeniami. Wszystkie warstwy infrastruktury i ochrony integrują się i współdziałają, tworząc bezpieczne i wydajne środowisko, co umożliwia dowolne delegowanie zadań między chmurą prywatną a publiczną. W efekcie otrzymujesz nieprzerwaną, elastyczną, transparentną i łatwą w zarządzaniu ochronę, która dopasowuje się do aktualnych potrzeb biznesowych.

Nasze rozwiązanie zapewnia ochronę wielowarstwową środowiskom chmur hybrydowych. Bez względu na to, czy przetwarzasz i przechowujesz krytyczne dane biznesowe w chmurze prywatnej, publicznej czy korzystasz z obu — w każdym przypadku zapewniamy idealnie wyważoną kombinację sprawnej i nieprzerwanej ochrony oraz niezrównaną wydajność, chroniąc Twoje dane przed najbardziej zaawansowanymi bieżącymi i przyszłymi zagrożeniami bez wpływu na wydajność systemów.


 • Chmura prywatna

  Ochrona o udowodnionej skuteczności dla serwerów wirtualnych i fizycznych, rozwiązań VDI i systemów przechowywania danych w Twojej chmurze prywatnej

 • Chmura publiczna

  Zaawansowana ochrona zasobów w chmurach publicznych, w tym usług sieciowych Amazon i infrastruktur Microsoft Azure

 • Hosting zarządzany

  Całkowita ochrona wszystkich zasobów, bez względu na to, czy korzystasz z modelu infrastruktury jako usługi, czy z infrastruktury wewnętrznej

 • Orkiestracja

  Nieograniczone możliwości zarządzania, elastyczność i podgląd dostępny poprzez konsolę orkiestracji klasy biznesowej

Branże

Rozwiązanie spełnia wymagania w zakresie ochrony bez względu na ograniczenia firm.

Studia przypadków

Przykłady użycia produktów zabezpieczających firmy Kaspersky Lab

Zaufaj znanej firmie

Wiele firm globalnych zdecydowało się objąć swoje chmury prywatne i publiczne cyberochroną od Kaspersky Lab.

Wykorzystywane technologie

 • Inteligentna ochrona dla chmur hybrydowych

  Środowiska hybrydowe są bardzo dynamiczne — Twoja ochrona musi szybko dostosowywać się do zmieniającego się krajobrazu operacyjnego, ewoluować i rozwijać się. Elastyczność tę zapewnia nasze rozwiązanie do ochrony chmur hybrydowych, które tworzy idealnie zrównoważone i nagradzane cyberbezpieczeństwo. Wykorzystywana technologia HuMachine® to połączenie analizy zagrożeń i wielkich zbiorów danych, automatycznych funkcji uczenia maszynowego, a także pomysłowości i doświadczenia ludzi. W ten sposób nasze rozwiązanie zabezpiecza systemy, zachowując ich optymalną wydajność.

 • Bezpieczeństwo zintegrowane z chmurą prywatną

  Bez względu na to, jak dużą rolę odgrywa platforma wirtualizacji w chmurze prywatnej, nasze rozwiązanie ochrony chmur hybrydowych — wykorzystujące nagradzany silnik bezpieczeństwa, opatentowane technologie i unikatową architekturę — zapewnia skuteczną ochronę. Nasze 20-letnie doświadczenie w branży cyberbezpieczeństwa zamknęliśmy w rozwiązaniu, które w pełni integruje się z platformami wirtualizacji VMware, Citrix, Microsoft i KVM oraz łączy ochronę i wydajność w sposób zrównoważony.

 • Odpowiedzialność rozproszona w chmurze publicznej

  Przejście na model chmur hybrydowych wiąże się z nowym rodzajem odpowiedzialności, w którym zarówno Ty, jak i zaufany dostawca usług wspólnie jesteście odpowiedzialni za ochronę elementów publicznych w chmurze. Dzięki naszemu rozwiązaniu ochrony chmur hybrydowych masz pewność, że to, co umieszczasz w chmurze, a także Twoi pracownicy spełniają firmowe standardy bezpieczeństwa. Rozwiązanie to integruje się z podstawowymi technologiami w chmurze prywatnej, dostosowując się do modelu współdzielonej odpowiedzialności za bezpieczeństwo, którego wymaga chmura publiczna.

24/7

Pomoc techniczna na najwyższym poziomie i profesjonalne usługi

Profesjonalna pomoc dostępna zawsze, kiedy jej potrzebujesz. Dostępna w ponad 200 krajach, 34 biurach na całym świecie, 24/7/365. Skorzystaj z naszych pakietów pomocy technicznej na najwyższym poziomie lub skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby mieć pewność, że maksymalnie wykorzystujesz swoją ochronę od Kaspersky Lab.

Ryzyko

Cyberataki na chmurę hybrydową mogą poważnie wpływać na działania biznesowe i prowadzić do utraty danych czy reputacji. W nieustannie ewoluującym krajobrazie zagrożeń środowisko chmury publicznej wymaga ochrony tak skutecznej, jaką zapewniasz swojej chmurze prywatnej. Jeśli nie zrobisz tego wystarczająco dobrze, narazisz najcenniejsze aktywa swojej organizacji — dane i ludzi — na wiele zagrożeń:

 • coraz bardziej skomplikowana infrastruktura wiąże się ze zmniejszoną transparentnością,

 • niezawodne bezpieczeństwo zapewnia tylko integracja wielowarstwowa,

 • tradycyjna ochrona znacząco obciąża cenne zasoby systemowe,

 • rozproszona kontrola i narzędzia stanowią wyzwania dla administracji,

 • bezpieczeństwo zaprojektowane w sposób nieprzemyślany zmniejsza skuteczność procesów systemowych,

 • szkodliwe programy i te żądające okupu atakują wirtualne i fizyczne punkty końcowe,

 • niski poziom cyberbezpieczeństwa uniemożliwia spełnianie wymogów,

 • ochrona reaktywna nie zastępuje proaktywnego, adaptacyjnego bezpieczeństwa.

Współpraca

Wraz z naszymi partnerami technologicznymi umożliwiamy bezproblemową i bezkompromisową transformację cyfrową oraz bezpieczną adopcję chmury.

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób prawdziwe cyberbezpieczeństwo może wspomóc strategię ochrony w Twojej firmie, skontaktuj się z naszymi ekspertami.