Ochrona w chmurze, która działa

Najczęściej nagradzana, najczęściej wybierana, najbardziej niezawodna

Stworzyliśmy ponadprzeciętną ochronę wielowarstwową dla zasobów w chmurze Microsoft Azure. Zadbaj o współdzieloną odpowiedzialność za ochronę i skorzystaj z idealnie zrównoważonego połączenia elastycznej i nieprzerwanej ochrony z niespotykaną wydajnością. Zabezpiecz swoje dane przed najbardziej zaawansowanymi zagrożeniami — zarówno obecnymi, jak i przyszłymi — bez uszczerbku na wydajności środowiska chmury.

Dzięki wszechstronnemu rozwiązaniu firmy Kaspersky dla platformy Microsoft Azure masz pewność, że to, co umieszczasz w chmurze, jest chronione zgodnie z firmowymi standardami, a dane i użytkownicy są bezpieczni przez cały czas.


 • Ochrona przyjazna dla chmur

  Dostępne poprzez rozszerzenia dla platformy Azure funkcje cyberochrony możesz wdrażać w zasobach w chmurze, zapewniając nieprzerwane bezpieczeństwo aplikacjom firmowym.

 • Ujednolicona orkiestracja

  Cyberbezpieczeństwo, które staje się naturalnym elementem ekosystemu w chmurze dzięki uproszczonemu wdrażaniu ochrony i monitorowaniu w ramach integracji z usługą Azure Security Center.

 • Zharmonizowane środowisko

  Najlepsze w swojej klasie funkcje ochrony oraz zarządzanie i widoczność na poziomie korporacyjnym sprawiają, że każdy zasób w chmurze, bez względu na lokalizację, działa we w pełni bezpiecznym ekosystemie chmury hybrydowej.

Branże

Rozwiązanie spełnia wymagania w zakresie ochrony bez względu na ograniczenia firm.

Obszary wykorzystania

 • Uproszone dostarczanie ochrony

  Korzystając ze sklepu Azure MarketPlace, możesz wdrożyć działającą w czasie rzeczywistym ochronę wielowarstwową dla zasobów w chmurze Azure, która wykorzystuje wspomagane uczeniem maszynowym oprogramowanie antywirusowe oraz wiele technologii zabezpieczających i prewencyjnych.

 • Większe bezpieczeństwo chmury

  Uzupełniamy należące do chmury Azure narzędzia o cyberbezpieczeństwo proaktywne, w tym ochronę przed szkodliwymi programami, ochronę przed exploitami, monitorowanie integralności, inspekcję dzienników, kontrolę aplikacji i urządzeń, a nawet ochronę przed ransomware.

 • Ochrona dla całej chmury hybrydowej

  Zbuduj ekosystem, który zapewni odpowiednie funkcje dla orkiestracji i adaptacji cyberbezpieczeństwa, a przy tym oszczędzi zasoby chmury hybrydowej.

24/7

Pomoc techniczna na najwyższym poziomie i profesjonalne usługi

Profesjonalna pomoc dostępna zawsze, kiedy jej potrzebujesz. Dostępna w ponad 200 krajach, 34 biurach na całym świecie, 24/7/365. Skorzystaj z naszych pakietów pomocy technicznej na najwyższym poziomie lub skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby mieć pewność, że maksymalnie wykorzystujesz swoją ochronę od Kaspersky.

Dokumenty techniczne

Dowiedz się więcej od naszych ekspertów ds. cyberbezpieczeństwa cieszących się uznaniem na całym świecie

Obsługiwane systemy operacyjne

Zagrożenia

Jedna zainfekowana instancja w chmurze może negatywnie wpłynąć na całą strategię migracji do chmury. Współdzielona odpowiedzialność za bezpieczeństwo zwiększa potrzebę zastosowania odpowiednich funkcji ochrony w kontekście zasobów w chmurze AWS.

 • Scan

  Rozbieżność między strategiami IT a bezpieczeństwem jest szczególnie niepożądana w przypadku środowisk chmurowych i odbija się na zrównoważonym rozwoju firmy.

 • Scan

  W chmurze podejście oparte tylko na ochronie przed szkodliwymi programami nie działa. Konieczne jest zapewnienie większej liczby warstw zabezpieczających i narzędzi kontroli bezpieczeństwa.

 • Scan

  Poważne wycieki danych w chmurach zwykle wynikają z implementacji rozwiązań zabezpieczających, którym brakuje transparentności.

 • Scan

  Brak integracji z API skutkuje mniej skutecznym dostarczaniem ochrony, a przecież zasoby w chmurze muszą być chronione bez względu na to, czy są widoczne.

Współpraca

Wraz z naszymi partnerami technologicznymi zapewniamy bezproblemową i bezkompromisową transformację cyfrową oraz bezpieczną adopcję chmury.

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób prawdziwe cyberbezpieczeństwo może wspomóc strategię ochrony w Twojej firmie, skontaktuj się z naszymi ekspertami.