Nadchodzi era bezpiecznej chmury

Nieustanna ochrona zasobów w platformie AWS

AWS to czołowy dostawca chmury publicznej oferujący najbardziej zaawansowane środowisko chmurowe na rynku. Zapewnia nie tylko ponadprzeciętną niezawodność i skalowalność, ale także oferuje wiele chmurowych narzędzi zabezpieczających, dzięki którym można bez ograniczeń tworzyć środowiska klasy korporacyjnej.

Jednak model współdzielonej odpowiedzialności za ochronę rodzi potrzebę stosowania dodatkowych opcji zabezpieczeń. W ten sposób powstaje warstwa cyberochrony elastycznej, która pokrywa całe środowisko chmury i chroni zasoby przechowywane w chmurze AWS.

Postanowiliśmy zaprojektować idealnie zrównoważone rozwiązanie dla środowisk AWS, na które składa się najlepsza ochrona, oszczędzające zasoby cyberbezpieczeństwo i możliwość orkiestracji na poziomie korporacyjnym. Dzięki częściowej integracji za pośrednictwem AWS API robimy to lepiej niż ktokolwiek inny.


 • Automatyzacja
  i bezpieczeństwo

  Umożliwiamy komunikowanie się i współdziałanie chmury z jej warstwą ochronną. Dzięki integracji za pośrednictwem AWS API widzisz wszystko; możesz dowiedzieć się, w jaki sposób chmura jest zorganizowana, a także włączyć funkcje ochrony w każdym miejscu, dla każdego zasobu w chmurze.

 • Inteligencja
  i elastyczność

  Cyberbezpieczeństwo nowej generacji oznacza, że ludzie i maszyny współdziałają, tworząc elastyczne środowisko ochrony adaptacyjnej w chmurze. W ten sposób zintegrowana ochrona w chmurze może wykrywać i reagować na najbardziej zaawansowane cyberzagrożenia.

 • Transparentność
  i jednolitość

  Integracja z AWS API zapewnia ujednolicone zarządzanie wszystkimi zasobami IT zarówno lokalnie, jak i w chmurze. Służy do tego pojedyncza konsola, która zapewnia pełną widoczność i transparentność oraz umożliwia szybką i skuteczną orkiestrację i administrację.

Branże

Adopcja chmury zmienia oblicze firmowej infrastruktury IT. Kaspersky zapewnia właściwy pozio

Obszary wykorzystania

 • Nieprzerwana ochrona dla AWS EC2

  Adopcja chmury nigdy nie była tak łatwa i bezpieczna. W przypadku ochrony od firmy Kaspersky dla usług AWS integracja z interfejsem AWS ułatwia inwentaryzację infrastruktury chmurowej i automatyczne dostarczanie ochrony na wszystkie instancje AWS EC2.

 • Zapewnianie jeszcze większej ochrony

  Uzupełniamy należące do AWS narzędzia chmurowe o cyberbezpieczeństwo proaktywne, ochronę przed exploitami, monitorowanie integralności, inspekcję dzienników, kontrolę aplikacji, a nawet wykorzystującą sztuczną inteligencję ochronę uruchamiania i ochronę przed ransomware. Jeden produkt do zwalczania wszystkich postaci cyberzagrożenia.

 • Ochrona dla i z chmury

  Najczęściej nagradzana i najbardziej ceniona ochrona dla instancji AWS EC2 jest również dostępna w sklepie AWS MarketPlace, dzięki czemu migracja do chmury odbywa się w sposób płynny, prosty i bezpieczny. Czy może być coś lepszego niż najlepsza ochrona dla chmury, dostępna prosto z chmury?

24/7

Pomoc techniczna na najwyższym poziomie i profesjonalne usługi

Profesjonalna pomoc dostępna zawsze, kiedy jej potrzebujesz. Dostępna w ponad 200 krajach, 34 biurach na całym świecie, 24/7/365. Skorzystaj z naszych pakietów pomocy technicznej na najwyższym poziomie lub skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby mieć pewność, że maksymalnie wykorzystujesz swoją ochronę od Kaspersky.

Obsługiwane systemy operacyjne

Zagrożenia

Jedna zainfekowana instancja w chmurze może negatywnie wpłynąć na całą strategię migracji do chmury. Współdzielona odpowiedzialność za bezpieczeństwo zwiększa potrzebę zastosowania odpowiednich funkcji ochrony w kontekście zasobów w chmurze AWS.

 • Scan

  Rozbieżność między strategiami IT a bezpieczeństwem jest szczególnie niepożądana w przypadku środowisk chmurowych i odbija się na zrównoważonym rozwoju firmy.

 • Scan

  W chmurze podejście oparte tylko na ochronie przed szkodliwymi programami nie działa. Konieczne jest zapewnienie większej liczby warstw zabezpieczających i narzędzi kontroli bezpieczeństwa.

 • Scan

  Poważne wycieki danych w chmurach zwykle wynikają z implementacji rozwiązań zabezpieczających, którym brakuje transparentności.

 • Scan

  Brak integracji z API skutkuje mniej skutecznym dostarczaniem ochrony, a przecież zasoby w chmurze muszą być chronione bez względu na to, czy są widoczne.

Współpraca

Wraz z naszymi partnerami technologicznymi zapewniamy bezproblemową i bezkompromisową transformację cyfrową oraz bezpieczną adopcję chmury.

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób prawdziwe cyberbezpieczeństwo może wspomóc strategię ochrony w Twojej firmie, skontaktuj się z naszymi ekspertami.