15 czerwca 2007

Kaspersky Anti-Virus uzyskuje najwyższe wyniki w teście porównawczym magazynu komputerowego ComputerBild

Kaspersky Anti-Virus 6.0 zdobył pierwsze miejsce w teście porównawczym programów antywirusowych przeprowadzonym przez magazyn komputerowy ComputerBild.

Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, informuje, że program Kaspersky Anti-Virus 6.0 uplasował się na pierwszym miejscu w teście porównawczym 12 produktów antywirusowych przeznaczonych dla użytkowników domowych, przeprowadzonym przez czołowy europejski magazyn z branży IT.

Według autorów przeglądu, "Kaspersky Anti-Virus wykazał doskonałą zdolność wykrywania i leczenia zarówno nowych, jak i rzadko występujących szkodliwych programów". Eksperci magazynu ComputerBild podkreślili, że produkt firmy Kaspersky Lab leczył zainfekowane pliki bardzo precyzyjnie, nie uszkadzając żadnego z nich. Test wykazał również rekordową prędkość aktualizacji antywirusowych baz danych: według specjalistów ds. testowania z magazynu ComputerBild, od momentu pojawienia się nowych zagrożeń do otrzymania niezbędnych aktualizacji minęło średnio 28 minut.

Oprogramowanie Kaspersky Anti-Virus otrzymało prestiżową nagrodę ComputerBild Test Winner za wysoką skuteczność wykrywania i usuwania szkodliwych programów, bezpieczne leczenie zainfekowanych plików oraz szybki czas reakcji na nowe zagrożenia.