8 marca 2007

Kaspersky Lab na największej wystawie IT: CeBIT 2007

Firma Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, zaprasza wszystkich do odwiedzenia jej na stoisku A06 w hali 7 podczas wystawy CeBIT 2007 (http://www.cebit.com), największej tego typu imprezy w Europie, która odbędzie się w dniach 15-21 marca, 2007 r. w Hanowerze (Niemcy).

Podczas tegorocznej wystawy Kaspersky Lab przedstawi między innymi nowe produkty dla biznesu oraz oprogramowanie chroniące smartfony przed szkodliwym oprogramowaniem i spamem.

Stoisko Kaspersky Lab na wystawie CeBIT 2007

15 marca od godz. 9.00 do 10.00 Kaspersky Lab zorganizuje śniadanie dla prasy, którego tematem będzie "Wirusy, Wizje, Vista. Świat cybernetyczny według Kaspersky Lab". Firmę Kaspersky Lab będą reprezentowali: dyrektor generalny Natalya Kaspersky, szef działu badań antywirusowych Eugene Kaspersky oraz analityk wirusów Magnus Kalkuhl. Prelegenci wypowiedzą się na temat obecnych trendów w rozwoju szkodliwego oprogramowania, wyrażą swoje poglądy dotyczące głównych problemów w dziedzinie ochrony przed zagrożeniami pochodzącymi z Internetu oraz zaprezentują informacje na temat rozwoju działalności firmy w 2006 roku. Śniadanie dla prasy odbędzie się w Convention Center, pokój konferencyjny nr 16.

Natalya Kaspersky, Eugene Kaspersky oraz Magnus Kalkuhl będą również obecni na stoisku Kaspersky Lab w główne dni wystawy. 15 marca od godziny 18.00 firma zaprasza przedstawicieli mediów, partnerów oraz przyjaciół do stoiska Kaspersky Lab na Russendisko, jedną z najbardziej stylowych imprez rozrywkowych CeBIT-u. Dobrą muzykę gwarantują Jury Gurzhy oraz Vladimir Kaminer, DJ-e, którzy stworzyli popularny projekt klubowy w Niemczech. Zarówno Jury, jak i Vladimir co tydzień prowadzą dyskoteki w Berlinie i często odbywają tournée po Europie.

Aby zgłosić swój udział w śniadaniu dla prasy, zarezerwować czas na wywiad lub wziąć udział w nieformalnych imprezach Kaspersky Lab, prosimy o kontakt pod adresem public.relations@kaspersky.com (język angielski) lub piotr.kupczyk@kaspersky.pl (język polski).