28 grudnia 2006

Kaspersky Anti-Spam 3.0 uznany za jeden z najlepszych produktów antyspamowych dla Linuksa

Kaspersky Lab, producent oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, otrzymał wyróżnienie Linux New Media Award 2006. Produkt Kaspersky Anti-Spam został wyróżniony w kategorii "Najlepsze linuksowe rozwiązanie antyspamowe". Ceremonia przyznania wyróżnień jest co roku prowadzona przez niemieckiego wydawcę Linux New Media AG. W tym roku ceremonia odbyła się na wystawie LinuxWorld Expo 2006 w Kolonii w dniach 14 -16 listopada.

Wyróżnienia Linux New Media AG są uznawane za jedne z najważniejszych środowisku linuksowym oraz Open Source. Międzynarodowe jury składające się ze 100 ekspertów z dziedziny IT oraz Linuksa wybiera zwycięzców w 10 kategoriach. W tym roku 2006 jury uznało produkt Kaspersky Anti-Spam 3.0 za jeden z trzech najlepszych na świecie produktów antyspamowych przeznaczonych dla Linuksa.

Kaspersky Anti-Spam chroni użytkowników sieci korporacyjnych oraz klientów dostawców usług internetowych przed niechcianymi wiadomościami e-mail. Produkt zapewnia skuteczne i wiarygodne filtrowanie spamu przy użyciu połączenia najnowocześniejszych technologii. Bardzo ważną nowością wprowadzoną w wersji 3.0 jest system UDS (Urgent Detection System), stosowany wyłącznie przez firmę Kaspersky Lab. Mechanizm ten pozwala na wykrywanie nowego spamu zanim zostanie dodany do sygnatur. Laboratorium antyspamowe Kaspersky Lab działa w trybie 24/7 i publikuje uaktualnienia sygnatur co 20 minut.

Więcej informacji o ceremonii Linux New Media Awards 2006 można znaleźć na stronie: www.linuxnewmedia.com/Press/Press_Releases/Awards_2006.

Więcej informacji o produkcie Kaspersky Anti-Spam 3.0 można znaleźć na stronie: http://kaspersky.pl/products.html?s=linux_cs_5&show=proddet&prodid=26.