19 października 2006

Kaspersky Anti-Virus 6.0 otrzymuje prestiżowe wyróżnienie "Wybór redakcji" magazynu CNET

Redaktorzy magazynu CNET uhonorowali program Kaspersky Anti-Virus 6.0 prestiżowym wyróżnieniem "Wybór redakcji". Wyróżnienia magazynu CNET przyznawane są wyłącznie produktom charakteryzującym się najlepszym współczynnikiem ceny do jakości, doskonałą wydajnością oraz najwyższej klasy usługami. Logo CNET na pudełku produktu jest synonimem najwyższej jakości.

Produkty uhonorowane wyróżnieniem CNET uznawane są za najlepsze w swoich kategoriach i stanowią wzór, do którego porównywane są inne wyroby.

Kaspersky Anti-Virus 6.0 łączy tradycyjne metody ochrony antywirusowej z najnowocześniejszymi technikami proaktywnymi w celu zapewnienia użytkownikom najlepszej na rynku ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem. Instalacja i konfiguracja programu jest bardzo prosta, a ponadto użytkownik może go szybko dostosować do własnych potrzeb.

Redaktorzy magazynu CNET podsumowali: "Kaspersky Anti-Virus 6.0 jest to najlepsza z testowanych przez nas aplikacji antywirusowych. Zarówno w testach przeprowadzonych w naszym laboratorium, jak i w analizach wykonanych przez niezależne ośrodki badawcze, produkty Kaspersky Lab regularnie prezentują najwyższą jakość."

Pełną recenzję programu Kaspersky Anti-Virus 6.0 można znaleźć na stronie magazynu CNET.