18 października 2006

Kaspersky Internet Security 6.0 wygrywa test niemieckiej edycji magazynu CHIP

"Kaspersky Internet Security 6.0 to obecnie najlepszy pakiet do ochrony komputera dostępny na rynku", napisali w podsumowaniu testu redaktorzy magazynu CHIP. Wyniki testu zostały opublikowane w październikowym wydaniu magazynu.

Redaktorzy podkreślili, że wszystkie składniki pakietu Kaspersky Internet Security 6.0, łącznie ze skanerem antywirusowym, zaporą ogniową oraz ochroną przed oprogramowaniem spyware i spamem, są kontrolowane z poziomu jednego i wygodnego interfejsu. Pochwalono także udoskonalenia wprowadzone w głównych funkcjach aplikacji: "Dzięki efektywnym technologiom ochrony produkt wykrywa wirusy i ataki hakerów, które nie zostały jeszcze dodane do sygnatur zagrożeń. Jak zawsze w przypadku Kasperskiego, skaner antywirusowy zademonstrował najwyższy poziom jakości."

Redaktorzy byli pozytywnie zaskoczeni małym apetytem programu na zasoby systemowe. Podczas testów aplikacja zadowoliła się 40 MB pamięci RAM) Kaspersky Internet Security 6.0 znajduje się na pierwszym miejscu prowadzonej przez magazyn CHIP listy 10 najlepszych programów służących do ochrony komputerów przed cyberzagrożeniami.