24 lutego 2006

Kaspersky Lab zaprasza na CeBIT 2006

Kaspersky Lab, producent oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, zaprezentuje wachlarz swoich produktów na największych światowych targach IT - CeBIT 2006, które odbędą się w dniach 9 – 15 marca 2006 r. w Hanowerze, w Niemczech. Stoisko firmy Kaspersky Lab o numerze B02 o znajdzie się w hali 7.

Na konferencji prasowej, która odbędzie się 10 marca 2006 r. Eugene Kaspersky, szef laboratorium antywirusowego, przeprowadzi wykład dotyczący wpływu zorganizowanej cyberprzestępczości na rynek antywirusowy – "Rynek antywirusowy kontra zorganizowana e-przestępczość". Konferencja odbędzie się w Convention Center w sali nr 17, w godzinach 13:00 - 14:00.

"Liczba szkodliwych programów stworzonych w celach przestępczych podwoiła się w ciągu kilku lat," mówi Eugene Kaspersky. "Na konferencji opowiem o rozwoju szkodliwego oprogramowania oraz o tym, co może zrobić przemysł antywirusowy w celu zapewnienia najlepszej ochrony użytkownikom i zminimalizowania konsekwencji ataków wirusów."

Prezentacje dotyczące kluczowych aspektów rozwoju technologii antywirusowej będą się odbywać na stanowisku Kaspersky Lab co godzinę. Przedstawiciele firmy zaprezentują informacje o ciągłym wzroście zapotrzebowania rynku na szkodliwy kod, jak również o rozwiązaniach Kaspersky Lab zapewniających ochronę przed wirusami, atakami hakerów, spamem i innymi rodzajami cyberzagrożeń. Goście stoiska będą mieli szansę na wylosowanie nagród.

W czwartek 9 marca 2006 r. o godzinie 18:00 Kaspersky Lab z przyjemnością zaprosi partnerów oraz przedstawicieli mediów na specjalny show "Russendisko", który odbędzie się na stoisku firmy. Imprezę poprowadzą popularni w Europie DJ-e Yury Gurzhiy oraz Vladimir Kaminer.