28 listopada 2005

Kaspersky Lab współpracuje z Copperfasten

Copperfasten, producent rozwiązań służących do ochrony aplikacji, nawiązał współpracę z firmą Kaspersky Lab, w ramach której program Kaspersky Anti-Virus zostanie dodany do jej oferty rozwiązań Mail Firewall Appliance. Mail Firewall Appliance chroni pocztę elektroniczną przed wirusami, phishingiem, spamem i innymi zagrożeniami. Dzięki współpracy z Copperfasten Kaspersky Anti-Virus będzie oferowany wraz z całą gamą rozwiązań firmy, zapewniających ochronę antywirusową poczty przychodzącej i wychodzącej na poziomie bramy.

"Fałszywy alarm pojawia się wtedy, gdy program antywirusowy błędnie rozpoznaje nieszkodliwy plik jako zainfekowany. Chociaż wydaje się to nieistotne, w rzeczywistości może spowodować tyle samo problemów i kosztów co prawdziwa infekcja. Copperfasten Mail Firewall, zintegrowany z Kaspersky Anti-Virus, zapewnia doskonałą ochronę przed wszystkimi typami złośliwych programów nie wywołując fałszywych alarmów" - powiedział David Emm, konsultant ds. bezpieczeństwa w Kaspersky Lab Wielka Brytania.

Według Ronana Kavanagha, dyrektora działu sprzedaży Copperfasten, firma nieustannie dąży do dostarczania swoim klientom najbezpieczniejszych, najsolidniejszych i niezawodnych rozwiązań. "Partnerstwo z Kaspersky Lab pozwoli na oferowanie najlepszego rozwiązania antywirusowego na rynku i zrealizowanie naszych ambicji zapewnienia optymalnej skalarnej ochrony poczty poprzez rozwój Copperfasten Mail Firewall. Kaspersky Lab nieustannie udowadnia, że należy do czołówki pod względem szybkości reakcji na nowe ataki złośliwych programów oraz częstotliwości publikowania sygnatur wirusów, które są obecnie kluczowymi aspektami ochrony poczty elektronicznej".

Informacje o firmie Copperfasten

Firma Copperfasten Technologies z siedzibą w Galway, w Irlandii, została założona w 2000 r. przez zespół rozwijający zaporę ogniową AltaVista. Dostarcza rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa internetowego dla małych i średnich firm, światowych korporacji i organizacji rządowych. Rozwiązanie Mail Firewall Appliance, wprowadzone na rynek w 2004 roku, oferuje ochronę poczty korporacyjnej przed wirusami i spamem. Więcej informacji można uzyskać na stronie http://www.copperfasten.com.