29 czerwca 2005

Kaspersky Lab zwycięzcą konkursu na najlepszy produkt antywirusowy roku

Produkt firmy Kaspersky Lab został wyróżniony tytułem "Anti-Virus Product of the Year" w corocznym konkursie Techworld.com Network Awards, który odbył się w zeszłym tygodniu w Londynie.

Grono wybitnych, niezależnych jurorów Techworld.com uznało program Kaspersky® Corporate Suite za najlepszy produkt w swojej kategorii. Wśród pokonanych finalistów konkursu znalazły się między innymi produkty firmy F-secure i Trend Micro.

Podczas odbierania nagrody Sarah Buttery, dyrektor ds. marketingu firmy Kaspersky Lab, powiedziała: "Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to właśnie nasz produkt, oferujący najlepsze technologie, aktualizacje antywirusowych baz danych co godzinę oraz bardzo szybki czas reakcji, został doceniony przez ekspertów z branży. Cieszę się również, że nasi partnerzy mogą uczestniczyć w naszym sukcesie."

Program MXtreme Mail Firewall firmy BorderWare Technologies, który wykorzystuje silnik antywirusowy firmy Kaspersky Lab do skanowania wiadomości przychodzących i wychodzących, wygrał konkurs w kategorii "Anti-Spam Email Protection Product of the Year".

Techworld.com jest popularnym brytyjskim serwisem internetowym poświęconym korporacyjnym systemom komputerowym. Nagrody dla najlepszych produktów uwzględniają dwie różne perspektywy: użytkowników sektora publicznego i prywatnego, producentów oprogramowania i dostawców usług internetowych; jest to jedyny taki konkurs w Wielkiej Brytani.