15 grudnia 2020

Kaspersky Lab Polska otrzymuje prestiżowe wyróżnienie "Symbol Dekady"

Kaspersky Lab Polska, dostawca rozwiązań bezpieczeństwa IT, informuje o otrzymaniu prestiżowego wyróżnienia "Symbol Dekady" przyznanego przez redakcję "Monitora Rynkowego" w "Dzienniku Gazecie Prawnej" oraz "Monitora Biznesu" w "Rzeczpospolitej". Za "Symbol Dekady" uznano sześć polskich organizacji, a firma Kaspersky Lab Polska była w śród nich jedynym przedstawicielem branży cyberbezpieczeństwa.

Od dziesięciu lat redakcja "Monitora Rynkowego" w "Dzienniku Gazecie Prawnej" oraz "Monitora Biznesu" w "Rzeczpospolitej" wyróżnia Symbolami wybitne firmy, jednostki naukowe, samorządy, spółdzielnie i instytucje kulturalne. Laureatów łączą wspólne wartości, znakomita polityka zarządzania i jakości, rozwój innowacyjności oraz aktywność w przestrzeni społecznej.

W tym roku Kapituła wręczyła wyjątkowe, jubileuszowe wyróżnienia "Symbol Dekady". Otrzymało je zaledwie sześć polskich firm, a Kaspersky Lab Polska była jedyną organizacją z branży cyberbezpieczeństwa w gronie laureatów.


Na zdjęciu: Andrzej Pilarz, prezes Kaspersky Lab Polska, z wyróżnieniem "Symbol Dekady".

Przyznając firmie Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. wyróżnienie "Symbol Dekady", kapituła doceniła spółkę jako innowatora i edukatora w dziedzinie rozwiązań zabezpieczających przed szkodliwym oprogramowaniem, atakami internetowymi oraz zaawansowanymi cyberzagrożeniami wymierzonymi w firmy, przemysł i infrastrukturę krytyczną.Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. - przedstawicielstwo firmy Kaspersky w Polsce - aktywnie działa od 2001 r., dostarczając rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo systemów informatycznych, tworzone przez międzynarodowy zespół ekspertów z firmy Kaspersky. Z dwoma biurami - w Warszawie i Częstochowie - Kaspersky Lab Polska zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Polska spółka realizuje profesjonalną obsługę swoich klientów, organizując rozbudowane zespoły wsparcia technicznego (dział pomocy technicznej Kaspersky Lab Polska funkcjonuje 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu) oraz analityków zagrożeń, a także na rozwój profesjonalnych serwisów internetowych. Firma kładzie duży nacisk na edukację użytkowników, publikując wiele materiałów, które pozwalają na zaznajomienie się z problemami współczesnych cyberzagrożeń i metodami walki z nimi.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab Polska jako źródła.

Wszystkie informacje prasowe Kaspersky Lab Polska są dostępne na stronie https://www.kaspersky.pl/nowosci.