22 kwietnia 2020

Dołącz do czołowych łowców cyberzagrożeń na świecie podczas pierwszego wydarzenia Kaspersky Security Analyst Summit przeprowadzonego całkowicie online

Eksperci ds. cyberbezpieczeństwa z firmy Kaspersky wraz ze swoimi kolegami z ogólnoświatowej branży bezpieczeństwa IT zapraszają na pierwsze w historii wydarzenie Security Analyst Summit (SAS) @ Home, które odbędzie się w dniach 28-30 kwietnia 2020 r.


SAS to coroczne wydarzenie, które gromadzi najwyższej klasy badaczy ds. walki z cyberzagrożeniami, organy ścigania z całego świata, jednostki CERT oraz przedstawicieli rządów i firm z następujących branż: finanse, technologia, służba zdrowia oraz edukacja. Podczas gdy wersja offline wydarzenia odbędzie się w późniejszej części tego roku w Barcelonie, organizatorzy zdecydowali się na zorganizowanie trzech dni sesji online, by móc podzielić się ze wszystkimi zainteresowanymi wiedzą przekazywaną z pierwszej ręki i umożliwić wzięcie udziału w sesjach szkoleniowych.

Program wydarzenia SAS@Home obejmuje wystąpienia czołowych badaczy ds. bezpieczeństwa zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego. Przedstawią oni niepublikowane wcześniej wyniki badań, najnowsze odkrycia dotyczące trendów cyberprzestępczych, nowe narzędzia oraz techniki i wiele więcej.

Prelegenci będą dostępni dla przedstawicieli mediów poprzez czat online.

Podczas wydarzenia zostaną poruszone następujące tematy:

  • zaawansowane cyberzagrożenia (APT),
  • świat po kryzysie,
  • zagrożenia wycelowane w kraje/rządy,
  • luki w zabezpieczeniach.
Data: 28-30 kwietnia 2020 r.
Czas: 17:00-19:00 czasu polskiego.

Aby wziąć udział w wydarzeniu SAS@Home, wystarczy dokonać rejestracji na stronie https://webinars.on24.com/securityweek/TheSAS2020.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky jako źródła.

Wszystkie informacje prasowe są dostępne na stronie https://www.kaspersky.pl/nowosci.