17 stycznia 2017

Wspierany przez Kaspersky Lab Polska kickboxer Paweł Biszczak zdobył pas mistrzowski federacji FEN

W ubiegłą sobotę w Lubinie odbyła się gala sportów walki Fight Exclusive Night 15, podczas której w walce wieczoru wspierany przez Kaspersky Lab Polska utytułowany kickboxer Paweł Biszczak wywalczył pas mistrzowski federacji FEN w kategorii wagowej do 77 kg w formule K-1.

Paweł Biszczak zmierzył się w walce wieczoru z dotychczasowym mistrzem federacji FEN - Wojciechem Wierzbickim. Po efektownych pięciu rundach wspierany przez Kaspersky Lab Polska zawodnik zwyciężył na punkty i wywalczył pas mistrzowski.


Na zdjęciu, od lewej strony: Andrzej Pilarz - prezes Kaspersky Lab Polska sp. z o.o., Paweł Biszczak, Zbigniew Prych - trener Pawła Biszczaka

Kaspersky Lab Polska aktywnie angażuje się we wspieranie i promowanie sportów walki w Polsce. Poza stałym sponsoringiem Pawła Biszczaka firma wspiera Polski Związek Kickboxingu, a także była głównym sponsorem zawodowej gali K-1 "Bitwa pod Legnicą".

Skrót walki Biszczak - Wierzbicki jest dostępny na stronie http://www.polsatsport.pl/film/pawel-biszczak-wojciech-wierzbicki-skrot-walki_6444075.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab Polska jako źródła.

Wszystkie informacje prasowe Kaspersky Lab Polska są dostępne na stronie https://kaspersky.pl/nowosci.