17 listopada 2016

Kaspersky Industrial CyberSecurity uzyskał miano najlepszego na świecie rozwiązania technologicznego podczas przyznawania wyróżnień na szczycie w Wuzhen 2016

Rozwiązanie Kaspersky Industrial CyberSecurity zdobyło tegoroczne wyróżnienie za czołowe na świecie naukowe i technologiczne osiągnięcia dotyczące internetu (World Leading Internet Scientific and Technological Achievement Award) podczas III Światowej Konferencji Internetowej w Wuzhen, w Chinach.

Spośród 60 innowacji technologicznych wywodzących się z różnych części świata platforma Kaspersky Industrial CyberSecurity zakwalifikowała się do ścisłej listy 15 wyjątkowych przełomów naukowych i technologicznych, z której wyłoniono laureata.

Na tej prestiżowej liście znalazły się innowacje takich firm jak IBM, Microsoft, Baidu, Tesla, Samsung i wielu innych. Zorganizowana pod tytułem "Innovation-driven Internet Development for the Benefit of All - Building a Community of Common Future in Cyberspace" konferencja składała się z forów, wystaw i imprez towarzyszących. Poświęcona była najgorętszym tematom technologicznym, takim jak gospodarka oparta na internecie, innowacje online, kultura internetowa, zarządzanie w cyberprzestrzeni oraz współpraca międzynarodowa w internecie.

Uwzględnienie na liście najnowszej technologii cyberbezpieczeństwa Kaspersky Lab świadczy o pozycji tej firmy jako pioniera w dziedzinie zabezpieczania infrastruktury krytycznej oraz systemów przemysłowych - nowym obszarze branży cyberbezpieczeństwa, który wcześniej praktycznie nie istniał.

Kaspersky Lab został uwzględniony w wyróżnieniach przyznawanych podczas Szczytu w Wuzhen po raz pierwszy, stanowi również jedyną firmę z branży cyberbezpieczeństwa na liście dla 2016 roku.

Kaspersky Industrial CyberSecurity, wyspecjalizowane rozwiązanie służące do zabezpieczania krytycznej infrastruktury i obiektów przemysłowych, zostało wprowadzone na rynek na początku 2016 roku.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.

Wszystkie informacje prasowe Kaspersky Lab Polska są dostępne na stronie https://www.kaspersky.pl/nowosci.