1 kwietnia 2015

Kaspersky Lab gratuluje zespołowi Scuderia Ferrari pierwszego zwycięstwa w sezonie 2015 Formuły 1

Kaspersky Lab, oficjalny sponsor Scuderia Ferrari, gratuluje zespołowi sukcesu w wyścigu o Grand Prix Malezji. Zaczynając z drugiej pozycji, Sebastian Vettel zdobył dla Scuderia Ferrari pierwsze zwycięstwo w sezonie. Jego kolega z zespołu, Kimi Raikkonen, ukończył wyścig jako czwarty.


Komentując zwycięstwo Ferrari, Aleksander Moisjejew, dyrektor zarządzający Kaspersky Lab odpowiedzialny za Europę, powiedział: "Gratulujemy zespołowi Ferrari, który w Malezji pokazał prawdziwą wolę walki. Energia i determinacja Sebastiana Vettela oraz całego teamu jest godna podziwu. Posiadanie wspólnych wartości - zamiłowanie do wynalazków, nowych technologii oraz dążenie do celu - motywuje nas do sponsorowania tej drużyny w każdym kolejnym roku. Jestem pewny, że będzie to pierwszy z wielu triumfów i że sezon wyścigowy w 2015 r. okaże się dla Ferrari owocny".

 


Informacje o sponsoringu

Kaspersky Lab rozpoczął współpracę z zespołem Scuderia Ferrari już w 2010 r. i od tego czasu partnerstwo rozwija się. Od sezonu wyścigowego 2012 Formuły 1 logo Kaspersky Lab widnieje na nosie i bokach bolidu, jak również na kombinezonach oraz kaskach kierowców i strojach całego zespołu.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.

Wszystkie informacje prasowe Kaspersky Lab Polska są dostępne na stronie http://www.kaspersky.pl/news.