4 listopada 2014

Kaspersky Lab Polska organizuje XIII Konferencję Partnerów

Kaspersky Lab Polska, producent rozwiązań do ochrony danych, zorganizował XIII Konferencję Partnerów. Wydarzenie odbyło się 25 października 2014 r. w Zamościu.Organizując konferencję, firma Kaspersky Lab Polska skupiła się na pracy oraz na merytorycznych rozmowach. Z tego powodu na imprezę zaproszono wyłącznie wyróżniających się Partnerów, którzy mieli możliwość uczestniczenia w otwartej dyskusji poświęconej warunkom współpracy i sprzedaży produktów Kaspersky Lab.

Podczas konferencji przedstawiciele Kaspersky Lab Polska zaprezentowali podsumowanie działalności firmy w 2014 r. i poinformowali uczestników o najnowszych produktach oraz planowanych premierach. Firmie udało się uzyskać wiele cennych informacji od uczestników spotkania, co zapewne przełoży się na polepszenie warunków współpracy.

Jedna z zaproszonych firm zajmujących się dystrybucją oprogramowania Kaspersky Lab - Systemy Informatyczne ITXON sp. z o.o. - została uhonorowana wyróżnieniem "Partner Roku 2014" za najlepsze wyniki sprzedaży.


Marek Klein, prezes firmy Systemy Informatyczne ITXON sp. z o.o., oraz Andrzej Pilarz, prezes firmy Kaspersky Lab Polska sp. z o.o

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.

Wszystkie informacje prasowe Kaspersky Lab Polska są dostępne na stronie http://www.kaspersky.pl/news.