18 września 2014

Wspierany przez Kaspersky Lab Polska Paweł Biszczak zdobył złoty medal na amatorskich mistrzostwach świata w kickboxingu w Londynie

W dniach 14-16 września 2014 w Londynie odbyły się amatorskie mistrzostwa świata w kickboxingu organizacji K-1 Global. Sponsorowany przez Kaspersky Lab Polska Paweł Biszczak wywalczył złoty medal w najmocniej obsadzonej kategorii wagowej do 77 kg.


W drodze po tytuł mistrzowski Paweł Biszczak pokonał reprezentantów Wielkiej Brytanii oraz Kanady, a w walce finałowej zwyciężył z Irańczykiem Alim Khanjarim. Walka ta została uznana za najlepszy pojedynek całych mistrzostw.


„Finał był bardzo wyrównany, ale w trzeciej rundzie zaskoczyłem swojego przeciwnika prawym sierpowym, co spowodowało pierwsze liczenie” – wspomina Paweł Biszczak. „Niesiony dopingiem kontynuowałem ofensywę, a sędzia przerwał walkę, poddając Irańczyka”.

Więcej informacji o Pawle Biszczaku znajduje się na jego oficjalnej stronie WWW oraz na fanpage’u Pawła na Facebooku.

Kaspersky Lab Polska aktywnie angażuje się we wspieranie i promowanie sportów walki w Polsce. Poza stałym sponsoringiem Pawła Biszczaka firma była sponsorem wyjazdu polskiej reprezentacji na mistrzostwa świata WAKO w kickboxingu do Brazylii w 2013 r. oraz głównym sponsorem zawodowej gali K-1 „Bitwa pod Legnicą”, gdzie po raz pierwszy w Polsce walka wieczoru była jednocześnie rundą eliminacyjną do Grand Prix Rosji 2013. Podczas gali obyły się także dwie walki o pas międzynarodowego mistrza Polski.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.

Wszystkie informacje prasowe Kaspersky Lab Polska są dostępne na stronie http://www.kaspersky.pl/news.