30 lipca 2014

Kaspersky Lab Polska rozpoczyna cykl spotkań z dziennikarzami - "Śniadanie z ekspertem"

Kaspersky Lab Polska informuje o rozpoczęciu spotkań z dziennikarzami w ramach cyklu "Śniadanie z ekspertem". Pierwsze spotkanie odbyło się 30 lipca 2014 r. w warszawskim biurze firmy.


"Śniadanie z ekspertem" to cykl spotkań ze specjalistami z Kaspersky Lab Polska, w ramach których zaproszeni dziennikarze otrzymują jako pierwsi specjalnie przygotowane informacje na temat cyberzagrożeń i mają możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firmy. Spotkania nie mają charakteru typowej konferencji prasowej - odbywają się w luźnej atmosferze sprzyjającej nawiązywaniu dyskusji.

Na pierwszym spotkaniu zorganizowanym w ramach cyklu w warszawskim biurze Kaspersky Lab Polska zaproszeni dziennikarze otrzymali informacje na temat cyberzagrożeń w Polsce w II kwartale 2014 r. Informacje te zostaną przedstawione publicznie przez Kaspersky Lab Polska w późniejszym terminie.

Kolejne "Śniadanie z ekspertem" zostało zaplanowane na okres sierpień/wrzesień 2014 r. Dziennikarze zainteresowani udziałem w spotkaniach mogą kontaktować się z biurem prasowym Kaspersky Lab Polska: prasa@kaspersky.pl.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.

Wszystkie informacje prasowe Kaspersky Lab Polska są dostępne na stronie http://www.kaspersky.pl/news.