18 czerwca 2014

Więcej niż piłka nożna: Kaspersky Lab wprowadza nową ofertę

Podczas gdy fani sportu cieszą się świętem piłki nożnej w Brazylii, Kaspersky Lab wprowadził unikatowy pakiet Kaspersky Internet Security multi-device ze specjalną zawartością dodatkową do piłkarskiej gry od Electronic Arts, czołowej firmy z branży oprogramowania zapewniającego rozrywkę interaktywną.


Każdy, kto zakupi piłkarski pakiet, otrzyma prezent – specjalną bonusową zawartość do nowej darmowej gry futbolowej od Electronic Arts, która oferuje autentyczne emocje piłkarskie. Dzięki temu prezentowi klienci będą mogli jeszcze mocniej przeżywać tę ekscytującą grę, próbując poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa. Dodatkowa zawartość oferowana za darmo wraz z pakietem Kaspersky Internet Security multi-device jest standardowo płatna.

Oprócz ochrony komputerów PC standardowa licencja na produkt Kaspersky Internet Security multi-device pozwala zabezpieczyć dowolną kombinację dwóch urządzeń, takich jak smartfon, tablet oraz komputer Mac. Licencja ta może być dowolnie przenoszona między urządzeniami w miarę potrzeb użytkownika. Więcej informacji o produkcie znajduje się na stronie http://kaspersky.pl/kis.

Oferta jest dostępna w oficjalnym sklepie online Kaspersky Lab Polska. W sklepach w całej Polsce jest także dostępna limitowana wersja pudełkowa produktu z dodatkową piłkarską zawartością. Promocyjne pudełka są oznaczone specjalną naklejką.

Więcej informacji na temat piłkarskiej oferty promocyjnej Kaspersky Lab znajduje się na stronie http://kaspersky.pl/kis-easports.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.

Wszystkie informacje prasowe Kaspersky Lab Polska są dostępne na stronie http://www.kaspersky.pl/news.