29 listopada 2013

Wspólna akcja Kaspersky Lab Polska i Dziennika Gazety Prawnej

Kaspersky Lab Polska informuje o nawiązaniu współpracy z Dziennikiem Gazetą Prawną, największym polskim dziennikiem prawno-gospodarczym. Efektem współpracy jest dołączenie do Dziennika Gazety Prawnej płyty CD z programem Kaspersky Internet Security multi-device oferującym ochronę antywirusową dla wielu platform.


Kaspersky Internet Security multi-device to wieloplatformowe rozwiązanie bezpieczeństwa zapewniające ochronę wybranych przez użytkownika urządzeń przed wszelkimi zagrożeniami internetowymi. Produkt chroni użytkowników niezależnie od tego, czy do nawiązywania połączenia z internetem korzystają z komputerów PC, komputerów Mac, czy też smartfonów lub tabletów z Androidem.
Produkt Kaspersky Internet Security multi-device dołączony do Dziennika Gazety Prawnej to w pełni funkcjonalna wersja aplikacji Kaspersky Lab zapewniająca ochronę jednego wybranego urządzenia. Produkt można dowolnie przenosić między urządzeniami. Po wygaśnięciu licencji zarejestrowani użytkownicy będą mogli zakupić kontynuację w atrakcyjnej cenie.

Gazeta z płytą z Kaspersky Internet Security multi-device pojawi się w sprzedaży 2 grudnia 2013 r.

Informacje o Dzienniku Gazecie Prawnej

Dziennik Gazeta Prawna to największy polski dzienniki prawno-gospodarczy, informujący o najważniejszych wydarzeniach i zjawiskach w gospodarce krajowej oraz zagranicznej, najnowszych zmianach w prawie, podatkach i finansach. Serwis internetowy Dziennika Gazety Prawnej jest dostępny pod adresem www.gazetaprawna.pl.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.

Wszystkie informacje prasowe Kaspersky Lab Polska są dostępne na stronie http://www.kaspersky.pl/news.