29 października 2013

Kaspersky Lab Polska na UniFairs Mobile w Warszawie

Kaspersky Lab Polska weźmie udział w targach pracy połączonych z konferencją poświęconą platformom mobilnym: UniFairs Mobile. Wydarzenie odbędzie się 16 listopada 2013 r. w Warszawie, w hotelu The Westin Warsaw. Wstęp jest bezpłatny - wymagana jest jedynie rejestracja online.
Nadchodzące wydarzenie to pierwsza edycja UniFairs Mobile w Warszawie. Wydarzenie jest skierowane do wszystkich pasjonatów nowoczesnych technologii. Udział w wydarzeniu to możliwość nawiązania kontaktu z liderami rynku IT, przegląd najnowszych projektów, konsultacje z przedstawicielami działów HR, a także udział w wykładach zaproszonych ekspertów.

Na konferencji towarzyszącej targom pracy wystąpi, obok innych prelegentów, Maciej Ziarek, ekspert ds. bezpieczeństwa z Kaspersky Lab Polska, który opowie o bieżącym krajobrazie zagrożeń mobilnych. Pełna lista prelekcji jest dostępna na stronie unifairspoland.com/wyklady.html.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny - wymagana jest jedynie rejestracja online: unifairspoland.com. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia są również dostępne na oficjalnym kanale UniFairs Mobile na Facebooku: facebook.com/uniFAIRSPoland.