6 września 2013

Kaspersky Lab otrzymuje wyróżnienie AV-Test Innovation Award za ochronę transakcji finansowych online

Eksperci z AV-Test byli jednomyślni w ocenie efektywności produktów Kaspersky Lab pod kątem ochrony transakcji finansowych przeprowadzanych online i nagrodzili firmę prestiżowym wyróżnieniem "AV-Test Innovation Award".


Wyróżnienie należy się przede wszystkim unikatowej technologii Kaspersky Lab - "Bezpieczne pieniądze", która jest już dostępna w aplikacjach Kaspersky Internet Security oraz Kaspersky PURE, a wkrótce zostanie zaprezentowana jako niezależne rozwiązanie dla banków, które zapewni ochronę klientów przed atakami ukierunkowanymi na kradzież pieniędzy.

"Produkty bezpieczeństwa tworzone przez Kaspersky Lab od wielu lat wyróżniają się ze względu na ciągłe udoskonalenia w poziomie ochrony. Rozwiązania firmy udowodniły swoją jakość skutecznie odpierając ataki takich trojanów bankowych jak ZeuS, SpyEye czy Carberp. Z tego powodu uhonorowaliśmy Kaspersky Lab wyróżnieniem AV-TEST INNOVATION AWARD 2013 w kategorii bezpieczne transakcje online", powiedział Andreas Marx, dyrektor generalny AV-TEST GmbH.

AV-Test nie jest jedyną niezależną organizacją, która docenia jakość produktów Kaspersky Lab - rozwiązania firmy regularnie otrzymują wyróżnienia od takich laboratoriów jak MRG Effitas, AV-Comparatives, Dennis Technology Labs i innych.

Więcej informacji o opracowanej przez Kaspersky Lab technologii Bezpieczne pieniądze znajduje się na stronie http://www.kaspersky.pl/images/news/klp_2013_bezpieczne_pieniadze.pdf.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.

Wszystkie informacje prasowe Kaspersky Lab Polska są dostępne na stronie http://www.kaspersky.pl/news.