8 marca 2013

Kaspersky Lab zwycięzcą nagrody 2013 Excellence Award magazynu SC Magazine dla najlepszego rozwiązania bezpieczeństwa dla sektora SMB

Kaspersky Lab został ogłoszony zwycięzcą nagrody „Excellence Award” magazynu SC Magazine za wybitne osiągnięcia w dziedzinie bezpieczeństwa informacji. Produkt Kaspersky Endpoint Security for Windows został nagrodzony w kategorii „Najlepsze rozwiązanie bezpieczeństwa dla sektora SMB”, w której znalazły się firmy oferujące najlepsze produkty bezpieczeństwa pomagające klientom pokonać dzisiejsze najpoważniejsze wyzwania IT. Nagroda została wręczona podczas 16 corocznej Ceremonii SC Magazine Awards, która została połączona z coroczną konferencją RSA i odbyła się 26 lutego 2013 roku w San Francisco.


Nagrody SC Magazine Award stanowią najbardziej prestiżowe wyróżnienie w branży bezpieczeństwa i przyznawane są jedynie najbardziej zasłużonym firmom. Zwycięzcy zostali wyłonieni przez panel wybitnych specjalistów ds. bezpieczeństwa z sektora prywatnego i publicznego, starannie wybranych przez zespół redakcyjny SC Magazine w oparciu o ich szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa informacji. Na podstawie tej wszechstronnej analizy Kaspersky Lab został uznany tegorocznym zwycięzcą w kategorii „Najlepsze rozwiązanie bezpieczeństwa w sektorze SMB”.

„Jesteśmy dumni, że możemy przypieczętować osiągnięcia Kaspersky Lab nagrodą 2013 SC Award Excellence Awards” – powiedziała Illena Armstrong, wiceprezes działu wydawniczego SC Magazine. „Liczba cyberzagrożeń dla sektora prywatnego i publicznego jest ogromna, jednak Kaspersky Lab jest jedną z nielicznych firm, które otwarcie mierzą się z tym wyzwaniem, odpierając wiele potencjalnych ataków”.

W ogłoszeniu nagród opublikowanym na stronie internetowej magazynu SC Magazine można przeczytać: „Funkcje rozwiązania firmy Kaspersky Lab obejmują gotowe do użycia szablony oraz możliwość precyzyjnego kontrolowania polityki bezpieczeństwa, przez co pomagają administratorom przystosować zabezpieczenia do unikatowych potrzeb organizacji i sprawiają, że rozwiązanie jest łatwiejsze w użyciu i zapewnia szeroką ochronę i zarządzanie (...) Firma Kaspersky Lab nadal dużo inwestuje w prace badawczo rozwojowe, aby tworzyć własne nowe technologie wzbogacające jej ofertę. Wszystkie technologie Kaspersky Lab są tworzone w oparciu o wspólną bazę i płynnie współdziałają ze sobą. W efekcie użytkownicy otrzymują rozwiązania, które są bardziej wydajne i łatwiejsze w zarządzaniu”.

Nagrody SC Awards, przyznawane już po raz 16, stanowią czołowe wyróżnienie dla specjalistów ds. IT i produktów, które zwalczają niezliczone zagrożenia bezpieczeństwa w dzisiejszym świecie korporacyjnym. Coroczne nagrody zwracają uwagę na najlepsze rozwiązania, usługi i profesjonalistów, stanowiąc uznanie dla osiągnięć i doskonałości technicznej. SC Magazine wyróżnia osiągnięcia specjalistów ds. bezpieczeństwa, innowacje tworzone w społeczności producentów i dostawców usług oraz żarliwą pracę rządu, organizacji komercyjnych i non-profit. Więcej informacji oraz szczegółową listę kategorii oraz zwycięzców można uzyskać na stronie www.scmagazineus.com/awards.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.