29 listopada 2012

Kaspersky Lab Polska wręcza wyróżnienia na XI Konferencji Partnerów

Kaspersky Lab Polska, producent rozwiązań do ochrony danych, wręczył wyróżnienia „Partner Roku” na XI Konferencji Partnerów, która odbyła się 17 listopada 2012 r. w Kazimierzu Dolnym.


Organizując tegoroczną konferencję firma Kaspersky Lab Polska skupiła się na pracy oraz na merytorycznych rozmowach. Na imprezę zaproszono kluczowych Partnerów z sektora biznesowego, którzy mieli możliwość uczestniczenia w otwartej dyskusji poświęconej warunkom współpracy i sprzedaży produktów Kaspersky Lab. Konferencja odbyła się w hotelu Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym.

Podczas konferencji przedstawiciele Kaspersky Lab Polska poinformowali uczestników o najnowszych produktach firmy i planowanych premierach biznesowych, a także o nadchodzących zmianach w zasadach współpracy z firmą. Dzięki formule skupiającej się na pracy i dialogu z Partnerami firmie udało się uzyskać wiele cennych informacji od uczestników imprezy, co przełoży się na stworzenie warunków współpracy, które będą atrakcyjne dla obydwóch stron.

Trzy z zaproszonych firm zajmujących się dystrybucją oprogramowania Kaspersky Lab zostały uhonorowane wyróżnieniami „Partner Roku 2012":

  • ITXON sp. z o.o., za najlepsze wyniki sprzedaży
  • Technologie Internetowe SA, za największe wdrożenie
  • Action SA, za najlepsze wyniki sprzedaży w sektorze retail
Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab Polska jako źródła.