30 kwietnia 2012

Kaspersky Lab wygrywa w plebiscycie SC Magazine Awards Europe 2012

Kaspersky Lab zdobył jedną z głównych nagród w plebiscycie SC Magazine Awards Europe 2012, otrzymując prestiżowe wyróżnienie "Best SME Security Solution".


Kaspersky Lab został wyróżniony jako czołowa firma w dziedzinie bezpieczeństwa internetowego, dzięki której świat cyfrowy stał się bezpieczniejszy dla ponad 300 milionów użytkowników na całym świecie. Kaspersky Lab, który prowadzi walkę ze szkodliwymi programami od ponad 14 lat, zdobył wyróżnienie mimo dużej konkurencji.

"Jesteśmy zaangażowani w walkę ze szkodliwym oprogramowaniem już od pierwszego dnia. Chcąc zapewnić ochronę zarówno firmom, jak i użytkownikom indywidualnym, niestrudzenie prowadzimy badania nad nowymi rozwiązaniami, które będą mogły poradzić sobie w obliczu rosnącego zagrożenia ze strony szkodliwego oprogramowania" – wyjaśnia Jewgienij Kasperski, założyciel i dyrektor generalny Kaspersky Lab. "Dążymy do tego, aby być najbardziej godnym zaufania producentem na rynku. Zdobyte przez nas uznanie, o którym świadczy przyznawanie naszym produktom najbardziej prestiżowych nagród w europejskiej branży bezpieczeństwa informatycznego, stanowi główny kamień milowy na tej drodze".


Jewgienij Kasperski odbiera wyróżnienie SC Magazine Awards Europe 2012

Paul Fisher, redaktor SC Magazine, powiedział: "W opinii jurorów o zwycięstwie Kaspersky Lab zadecydowała oferta tego producenta skierowana do sektora małych i średnich przedsiębiorstw, obejmująca wysokiej jakości technologię wykrywania, w połączeniu z niewiarygodnie prostą instalacją, administracją i łatwym użytkowaniem. Tegoroczna walka w plebiscycie SC Magazine była najbardziej zacięta w historii magazynu, a liczba ubiegających się o nie kandydatów przewyższyła dotychczasowe edycje - dlatego zdobycie tego wyróżnienia w tym roku stanowi jeszcze większe osiągnięcie".

Nagrody SC cieszą się uznaniem w całej Europie. Są one przyznawane profesjonalistom, których wysiłki skupiają się na zapewnieniu ochrony przedsiębiorstwom, oraz producentom, którzy dostarczają innowacyjne technologie bezpieczeństwa.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.