26 marca 2012

Kaspersky Lab Polska kontynuuje współpracę z InsERT S.A.

Kaspersky Lab Polska informuje o kontynuacji współpracy z firmą InsERT S.A., polskim liderem wśród producentów oprogramowania dla małych i średnich firm. W ramach współpracy klienci firmy InsERT S.A., którzy zakupią produkt Subiekt GT w dniach 26-30 marca 2012 r., otrzymają bezpłatnie roczną licencję na Kaspersky Internet Security 2012 (ochrona na trzy komputery).


Więcej informacji o akcji można znaleźć na stronie http://www.insert.com.pl/promocje/
subiekt_gt_kaspersky_internet_security_2012.html
.

Kaspersky Internet Security 2012 to flagowy produkt firmy Kaspersky Lab. Rozwiązanie oferuje to, co najlepsze z dwóch światów - ochronę hybrydową, która łączy możliwości i moc obliczeniową chmury z mechanizmami ochrony działającymi na komputerze użytkownika. Współpraca tych technologii pozwala na zapewnienie użytkownikom ochrony o niezrównanej efektywności i szybkości, przy jednoczesnym zminimalizowaniu obciążenia systemu. Po zainstalowaniu Kaspersky Internet Security 2012 komputer i przechowywane na nim dane będą bezpieczne, niezależnie od tego, z jakimi typami plików użytkownik pracuje, jak często korzysta z Internetu czy z jakiego miejsca łączy się z Siecią – z domu lub za pośrednictwem publicznego punktu dostępowego. Więcej informacji o produktach Kaspersky Lab z rodziny 2012 można znaleźć na stronie http://kaspersky.pl/2012.

Informacje o InsERT S.A.

InsERT S.A. jest największym w kraju – pod względem liczby sprzedanych licencji – producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 440 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów, rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac oraz programy dla użytkowników indywidualnych. Więcej informacji o firmie na stronie http://www.insert.com.pl.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.