6 marca 2012

Wersja beta nowego Kaspersky Internet Security specjalnie z myślą o użytkownikach systemu Windows 8 Consumer Preview

Kaspersky Lab rozpoczyna program testów beta nowej wersji swojego flagowego produktu Kaspersky Internet Security. Kaspersky Internet Security Technical Preview został stworzony z myślą o pierwszych użytkownikach systemu operacyjnego Windows 8, który obecnie również znajduje się na etapie testów beta. Wersja testowa Kaspersky Internet Security jest dostępna dla wszystkich użytkowników na okres trzech miesięcy.


Kaspersky Internet Security to wykorzystujące przełomowe technologie rozwiązanie bezpieczeństwa do ochrony przed wirusami, trojanami, hakerami, spamem i innymi zagrożeniami. Dzięki nowemu podejściu hybrydowemu, zapewniającemu połączenie tradycyjnych metod ochrony z innowacyjnymi technologiami opartymi na chmurze, rozwiązanie firmy Kaspersky Lab stanowi obecnie jedno z najskuteczniejszych rozwiązań bezpieczeństwa oraz lidera w wielu niezależnych testach.

Kaspersky Internet Security Technical Preview w pełni obsługuje nowe technologie i usprawnienia wprowadzone w wersji beta systemu Windows 8, łącznie ze specjalną funkcją bezpieczeństwa służącą do ochrony aplikacji Metro Style. Kolejną istotną funkcją jest obsługa nowej technologii firmy Microsoft: Early Launch Anti-Malware (ELAM), która efektywnie chroni komputery PC użytkowników przed złożonym szkodliwym oprogramowaniem, takim jak rootkity i bootkity. Inne usprawnienia wprowadzone przez zespół z Kaspersky Lab sprawiają, że produkt jest w pełni kompatybilny z systemem Windows 8, a ponadto oferuje zwiększoną wydajność i nowy interfejs (nie został on jeszcze zastosowany w bieżącej wersji beta).Wersja beta Kaspersky Internet Security Technical Preview jest dostępna już teraz. Można ją pobrać ze specjalnej strony http://www.kaspersky.com/windows8. Testerzy beta mogą także dzielić się swoimi spostrzeżeniami i opiniami na forum firmy Kaspersky Lab http://forum.kaspersky.com/index.php?showtopic=227887 (sekcja „Beta” wymaga rejestracji).

Mimo że wersja beta będzie dostępna bez konwencjonalnej pomocy technicznej, specjaliści z Kaspersky Lab ocenią wszystkie komentarze i sugestie przekazane na forum, aby móc zapewnić najlepszą ochronę wszystkim użytkownikom po opublikowaniu komercyjnej wersji systemu Windows 8.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.