30 listopada 2011

Jewgienij Kasperski i Nancy Reynolds z Kaspersky Lab znaleźli się w rankingu"Top 100 Channel Executives 2011" stworzonym przez magazyn CRN wydawany przez UBM Channel

Kaspersky Lab, dostawca rozwiązań do ochrony danych, informuje, że Jewgienij Kasperski, prezes zarządu i dyrektor generalny, oraz Nancy Reynolds, starszy wiceprezes i szef sprzedaży korporacyjnej na region Ameryk, figurują na stworzonej przez CRN liście "Top 100 Executives" w kanale partnerów dostawców rozwiązań IT. Ten coroczny ranking ma na celu wyróżnienie współpracujących z kanałem partnerskim dyrektorów wykonawczych za konsekwentne wysiłki w zakresie zmiany sposobu działania kanału w celu zwiększenia sprzedaży przez partnerów, a tym samym kształtowania przyszłości własnej organizacji.


Jewgienij został wybrany do grupy 10 największych innowatorów, z kolei Nancy znalazła się wśród największych gwiazd SMB. Oboje zostali wyróżnieni ze względu na swoje nieustające sukcesy oraz stuprocentowe zaangażowanie w kanale dystrybucyjnym. Jewgienij i Nancy wykazali, że nieustannie dążą do zapewniania partnerom niezbędnych narzędzi do osiągnięcia sukcesu, łącznie z najwyższą ochroną, jak również zasobów wspomagających sprzedaż i marketing, pomagających partnerom w zdobyciu kontraktów.

Program partnerski Kaspersky Lab został stworzony w celu zwiększenia liczby przyszłych klientów oraz możliwości sprzedaży, zapewnienia opcji finansowania, szczegółowych szkoleń, jak również udostępniania analiz porównawczych konkurencji oraz innych zasobów. Model ten ma pomóc partnerom zdobyć kontrakty i zapewnić niezrównane wsparcie posprzedażowe dla użytkowników końcowych. Wraz z opublikowanym niedawno Kaspersky Endpoint Security 8 for Windows oraz Kaspersky Security Center – najważniejszymi premierami wśród produktów biznesowych od czterech lat – partnerzy otrzymali nowe oferty pozwalające uzyskać kolejne źródła przychodów wśród dotychczasowych klientów.

Informacje o nagrodzie

Ranking CRN „Top 100 Executives 2011” opierał się na nominacjach przedstawianych przez dostawców rozwiązań, którzy oceniali dyrektorów wykonawczych firm współpracujących z kanałem partnerskim na podstawie ich wpływu, skuteczności i zdolności do utrzymania się na rynku, jak również oddziaływania na działalność i sprzedaż. Zespół redakcyjny CRN oceniał nominowanych według takich kryteriów, jak wielkość sprzedaży, inwestycje w kanale partnerów oraz wyniki uczestnictwa w projektach badawczych CRN 2011, takich jak Channel Champs oraz Annual Report Card.

„Od liderów w sprzedaży oraz innowatorów, po niezależne oraz dobrze zapowiadające się firmy - sukces Kanału partnerów IT tworzą dyrektorzy wykonawczy reprezentujący różne typy i filozofie” – powiedziała Kelley Damore, wiceprezes i dyrektor redakcyjny UBM Channel. „Tegoroczni laureaci Top 100 Executives zostali wyróżnieni za zaangażowanie w kanale partnerskim, jak również wytrwałość w stosowaniu nowych strategii i polityk pozwalających partnerom na zwiększenie sprzedaży, jak również przygotowanie własnej firmy na przyszły rozwój. Doceniliśmy tych liderów za ciężką pracę oraz zaangażowanie w kanale partnerów”.

Rozszerzone informacje na temat rankingu „2011 Top 100 Executives” pojawiły się w listopadowym wydaniu magazynu CRN oraz online www.crn.com.