15 grudnia 2011

Kaspersky Internet Security 2012 produktem roku 2011 wg redakcji oraz czytelników polskiej edycji magazynu PC World

Kaspersky Lab Polska informuje, że flagowy produkt firmy - Kaspersky Internet Security 2012 – został uhonorowany wyróżnieniem „Produkt Roku 2011” przez redakcję oraz czytelników polskiej edycji magazynu PC World.


„Produkt Roku” to coroczne wyróżnienie, które magazyn PC World przyznaje najciekawszym produktom, technologiom oraz usługom, jakie pojawiły się na rynku w czasie ostatnich 12 miesięcy. Tytuł przyznawany jest w oparciu o liczne kryteria, z których najważniejszym jest ocena wynikająca ze szczegółowego testu przeprowadzonego w laboratorium PC World. Redakcja wybiera ponadto technologie i usługi, które wywarły szczególny wpływ na rozwój rynku IT w obszarze konsumenckim. Znak „Produkt Roku PC World” to gwarancja najwyższej jakości oraz symbol postępu w dziedzinie rozwiązań technologicznych, usług i oprogramowania.

„Produkt Roku to prestiżowe wyróżnienie, które jest dla nas ukoronowaniem ciężkiej pracy, jaką wkładamy w tworzenie unikatowych technologii do ochrony danych” – mówi Piotr Kupczyk, dyrektor działu prasowego, Kaspersky Lab Polska. „Kaspersky Internet Security 2012 znalazł się w plebiscycie PC Worlda po przejściu szczegółowego testu redakcyjnego i bardzo cieszy nas to, że jego wynik pozwolił naszej aplikacji zakwalifikować się do grona najlepszych produktów na polskim rynku”.

Informacje o wszystkich produktach, które zostały uhonorowane wyróżnieniem „Produkt Roku PC World” znajdują się na stronie http://pcworld.pl/produktroku.

Po ponad dwumiesięcznym głosowaniu, Kaspersky Internet Security zwyciężył także w plebiscycie czytelników magazynu PC World. Co ważne - rozwiązanie Kaspersky Lab zwyciężyło w całym plebiscycie, a nie tylko w kategorii oprogramowania.

Wyniki plebiscytu czytelników magazynu PC World są dostępne na stronie: http://www.pcworld.pl/news/379801/Produkt.Roku.2011.wyniki.plebiscytu.html.Informacje o Kaspersky Internet Security 2012

Kaspersky Internet Security 2012 oferuje to, co najlepsze z dwóch światów - ochronę hybrydową, która łączy możliwości i moc obliczeniową chmury z mechanizmami działającymi na komputerze użytkownika. Współpraca tych technologii pozwala na zapewnienie użytkownikom ochrony o niezrównanej efektywności i szybkości, przy jednoczesnym zminimalizowaniu obciążenia systemu. Po zainstalowaniu Kaspersky Internet Security 2012 komputer i przechowywane na nim dane będą bezpieczne, niezależnie od tego, z jakimi typami plików użytkownik pracuje, jak często korzysta z Internetu czy z jakiego miejsca łączy się z internetem – z domu lub za pośrednictwem publicznego punktu dostępowego. Więcej informacji o Kaspersky Internet Security 2012 można znaleźć na stronie http://kaspersky.pl/2012.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.