17 listopada 2011

Kaspersky Lab informuje o współpracy z TAG Heuer

Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje o rozpoczęciu współpracy z TAG Heuer, znanym szwajcarskim producentem luksusowych zegarków, który, przy współudziale ModeLabs Manufacture, wprowadził na rynek swój pierwszy luksusowy smartfon działający na Androidzie: TAG Heuer LINK. Specjalnie dla tego unikatowego urządzenia Kaspersky Lab stworzył TAG Heuer Mobile Security (Powered by Kaspersky) - przyjazne dla użytkownika i niezawodne oprogramowanie bezpieczeństwa zapewniające ochronę przed złożonym szkodliwym oprogramowaniem.


Nawiązując do nowego partnerstwa, Jewgienij Kasperski, prezes zarządu i dyrektor generalny Kaspersky Lab, powiedział: „Cieszymy się, że rozpoczęliśmy współpracę z TAG Heuer i zapewniamy ochronę użytkownikom smartfonów tej firmy. Kaspersky Lab i TAG Heuer podzielają te same wartości, do których należy najwyższa niezawodność w swojej klasie, stosowanie przełomowych technologii i ciągłe innowacje. TAG Heuer Mobile Security to nasz pierwszy projekt w segmencie towarów luksusowych i nie możemy się doczekać dalszego rozwoju naszej współpracy z TAG Heuer”.

Nowy telefon TAG Heuer LINK jest doskonałym narzędziem komunikacji. Ten majstersztyk szwajcarskiej inżynierii i francuskiego designu jest wyposażony w system operacyjny Android i łączy w sobie elegancję oraz niezawodność. TAG Heuer LINK charakteryzuje się wyjątkowo precyzyjnym wykonaniem oraz najbardziej prestiżowymi materiałami i zaawansowanymi komponentami, znanymi ze świata zegarmistrzostwa, takimi jak diamenty oraz różane złoto. Zastosowana stal nierdzewna należy do najlepszego chirurgicznego gatunku 316L, który jest hipoalergiczny i odporny na korozję.

Oprogramowanie TAG Heuer Mobile Security (Powered by Kaspersky) zapewnia najwyższą ochronę przed atakami sieciowymi, szkodliwym oprogramowaniem atakującym platformy mobilne oraz spamem rozsyłanym w SMS-ach. Ponadto pozwala użytkownikom zlokalizować zgubiony lub skradziony smartfon przy użyciu funkcji GPS Find, przechowywać dane w szyfrowanych folderach oraz zdalnie zablokować lub „wyczyścić” smartfon, w przypadku gdy zostanie zgubiony lub skradziony. Dzięki ochronie mobilnej od Kaspersky Lab właściciel smartfonu LINK może sprawnie zarządzać prywatnymi kontaktami, a także odfiltrowywać niechciane połączenia telefoniczne oraz wiadomości tekstowe poprzez przypisywanie kontaktów do czarnych i białych list.

Informacje o TAG Heuer

TAG Heuer to szwajcarski producent luksusowych zegarków znany z zegarków sportowych i stoperów. Firma stanowi oddział producenta towarów luksusowych Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH). Oprócz zegarków TAG Heuer produkuje również okulary i telefony komórkowe. Założona w Saint-Imier w 1860 roku przez Edouarda Heuera, firma TAG Heuer położyła wiele kamieni milowych w zegarmistrzostwie wysokiej klasy, szczególnie w dziedzinie stoperów i najwyższej precyzji. TAG Heuer jako pierwszy producent zegarków wprowadził luksusowe stopery o precyzji 1/10, 1/100, 1/1000 i 1/10000 sekundy. Ta szwajcarska legenda - jedna z największych i najbardziej cenionych marek w branży luksusowych zegarków - wykorzystuje swoje aktywne zaangażowanie w świecie sportu, aby tworzyć najbardziej precyzyjne instrumenty do pomiaru czasu oraz zegarki na świecie. TAG Heuer jest uprzywilejowanym członkiem Fondation de la Haute Horlogerie (FHH), najbardziej ekskluzywnego klubu w szwajcarskiej branży zegarmistrzowskiej. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie www.tagheuer.com.

Informacje o ModeLabs Manufacture

ModeLabs Manufacture jest pierwszym twórcą telefonów komórkowych na zamówienie dla znanych marek w branży towarów luksusowych. Firma łączy doświadczenie i wiedzę w dziedzinie designu oraz wiedzę techniczną, aby oferować luksusowym markom (Dior, TAG Heuer) możliwość tworzenia własnych telefonów komórkowych, akcesoriów oraz usług, a także zapewnić dystrybucję na trzech kontynentach w sklepach, domach mody i salonach jubilerskich.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.