28 października 2011

Kaspersky Lab awansuje w rankingu Sunday Times Top Track 250

Kaspersky Lab uplasował się na 90 miejscu tegorocznego rankingu Sunday Times Top Track 250 - o 50 pozycji wyżej niż w poprzednim roku. Kaspersky Lab odnotował awans na liście czołowych prywatnych firm średniej wielkości w Wielkiej Brytanii dzięki rewelacyjnym wynikom w sprzedaży uzyskanych w poprzednim roku.


Ponadto Kaspersky Lab znalazł się na 41 miejscu w rankingu Sunday Times Tech Track 100, który obejmuje 100 czołowych firm technologicznych w Wielkiej Brytanii (z branży technologii, mediów i telekomunikacji) o najszybciej rosnącym poziomie sprzedaży w ciągu ostatnich trzech lat.

Jewgienij Kasperski, dyrektor generalny Kaspersky Lab, powiedział: „Cieszymy się, że umocniliśmy naszą pozycję w tak prestiżowym rankingu jak Sunday Times Top Track 250. Sukces finansowy Kaspersky Lab opiera się na nieustannych wysiłkach firmy zmierzających do dalszego rozwijania technologii i zdobywania doświadczenia, które pozwalają oferować produkty najwyższej jakości”.

Georgina Gilmore, dyrektor ds. marketingu Kaspersky Lab na rejon Wielkiej Brytanii i Irlandii, powiedziała: „Wraz z rozwojem branży rozwija się również Kaspersky Lab, o czym świadczy awans firmy w tegorocznych rankingach. Istotnym czynnikiem naszego sukcesu stało się ostatnio wprowadzenie na rynek rozwiązania Kaspersky Endpoint Security 8, zapewniającego centralnie kontrolowaną ochronę organizacjom, które wprowadzają najnowsze technologie do swoich operacji biznesowych. Będziemy dążyli do jeszcze lepszych wyników w przyszłych rankingach, odzwierciedlających nasz sukces”.