3 października 2011

Kaspersky Lab Polska wręcza wyróżnienia "Partner Dekady"

Kaspersky Lab Polska, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje o uhonorowaniu dziesięciu firm wyróżnieniem „Partner Dekady”. Statuetki zostały przekazane na uroczystej gali zorganizowanej z okazji 10-lecia działalności firmy. Impreza odbyła się 27 września 2011 r. w Domu Dochodowym o Trzech Frontach w Warszawie.


Kaspersky Lab Polska działa na polskim rynku od dekady, natomiast produkty antywirusowe Jewgienija Kasperskiego dostępne są w Polsce już od 16 lat - nosiły one wówczas nazwę AntiViral Toolkit Pro. W tym czasie zespół pracowników firmy w Polsce urósł od kilku osób do ponad 60 specjalistów. X Konferencji Partnerów Kaspersky Lab Polska, odbywającej się w Warszawie w hotelu Grand, towarzyszyła gala zorganizowana z okazji 10-lecia działalności Kaspersky Lab Polska.

X Konferencja Partnerów zgromadziła niemal 50 przedstawicieli firm z całej Polski. Jednym z punktów kulminacyjnych konferencji były przemówienia gości honorowych z centrali firmy w Moskwie - Jewgienija Kasperskiego, założyciela i dyrektora generalnego, oraz Jewgienija Bujakina, dyrektora ds. operacyjnych.


Jewgienij Kasperski przemawia na X Konferencji Partnerów Kaspersky Lab Polska (kliknij, aby powiększyć)


Podczas panelu dyskusyjnego przedstawiciele Kaspersky Lab Polska rozmawiali o osiągnięciach firmy na przestrzeni 10 lat, a także o nowych produktach i usługach przygotowanych specjalnie z myślą o Partnerach i Dystrybutorach. Uczestnikami Panelu byli przedstawiciele kadry kierowniczej Kaspersky Lab Polska: Andrzej Pilarz (prezes Kaspersky Lab Polska), Bartosz Prauzner-Bechcicki (dyrektor ds. sprzedaży), Adam Kurek (dyrektor IT), Adam Kulski (dyrektor ds. marketingu) oraz Piotr Kupczyk (dyrektor działu prasowego).


Panel dyskusyjny z udziałem kadry kierowniczej Kaspersky Lab Polska (kliknij, aby powiększyć)


Na gali urodzinowej bawiło się niemal 150 osób, łącznie z Partnerami i Dystrybutorami, przedstawicielami mediów, współpracownikami strategicznymi oraz wszystkimi pracownikami Kaspersky Lab Polska. Tradycyjnie już, firma wręczyła wyróżnienia dla Partnerów i Dystrybutorów, którzy swoją pracą pokazali, jak skutecznie zdobywać rynek. Jednak, wyróżnienia wręczone na tegorocznej imprezie były wyjątkowe. W myśl idei „10 wyróżnień na 10-lecie działalności firmy” Partnerzy i Dystrybutorzy otrzymali statuetki „Partner Dekady“. Powędrowały one do firm, które znacząco wyróżniły się na przestrzeni 10 lat działalności Kaspersky Lab Polska.


Gala z okazji 10-lecia Kaspersky Lab Polska, koncert AudioFeels (kliknij, aby powiększyć)


Statuetkę "Partner Dekady" otrzymały następujące firmy (kolejność alfabetyczna): ACTION SA, APEX System sp. z o.o., A.P.N. Promise SA, ARKANET, Gold.pl sp. z o.o., INTELKOM, MARKEN Systemy Antywirusowe, POINT sp. z o.o., Systemy Informatyczne ITXON sp. z o.o., Technologie Internetowe SA.


Firmy uhonorowane wyróżnieniem „Partner Dekady” (kliknij, aby powiększyć)Tort z okazji 10-lecia działalności Kaspersky Lab Polska (kliknij, aby powiększyć)


Informacja dla prasy

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji dotyczących Kaspersky Lab Polska lub są Państwo zainteresowani przeprowadzeniem wywiadu z kadrą zarządzającą firmy, prosimy o kontakt z działem prasowym Kaspersky Lab Polska: prasa@kaspersky.pl.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab Polska jako źródła.