29 sierpnia 2011

Prezentacja online - nowości w produktach Kaspersky Internet Security 2012 oraz Kaspersky Anti-Virus 2012

Kaspersky Lab Polska informuje, że w najbliższą środę o godzinie 10:00 odbędzie się prezentacja online poświęcona nowościom wprowadzonym w najnowszych produktach firmy z linii 2012. Udział w prezentacji jest bezpłatny - wymagana jest jedynie rejestracja. Prezentacja odbywa się w ramach programu bezpłatnych szkoleń online organizowanych przez Kaspersky Lab Polska.


W trakcie prezentacji eksperci z Kaspersky Lab Polska przedstawią wszystkie nowości i udoskonalenia wprowadzone w najnowszych produktach firmy: Kaspersky Internet Security 2012 oraz Kaspersky Anti-Virus 2012. Rozwiązania te wykorzystują system ochrony hybrydowej – łączący możliwości chmury z modułami bezpieczeństwa działającymi na komputerze lokalnym – oraz wiele innych zaawansowanych technologii zapewniających ochronę przed wszelkimi zagrożeniami internetowymi.

Data i termin prezentacji

Prezentacja odbędzie się w środę 31 sierpnia 2011 r. o godzinie 10:00. Do wzięcia udziału wymagana jest bezpłatna rejestracja pod adresem http://www.kaspersky.pl/trainings_register.html. Prezentacja przeznaczona jest dla dziennikarzy, partnerów Kaspersky Lab Polska oraz wszystkich osób zainteresowanych najnowszymi produktami Kaspersky Lab z linii 2012. Uczestnicy będą mogli zadawać pytania, na które na bieżąco będą odpowiadali eksperci z Kaspersky Lab Polska.

Informacje dotyczące logowania się do platformy, za pośrednictwem której prowadzona będzie prezentacja (wraz z krótkim filmem instruktażowym), można znaleźć pod adresem: http://www.kaspersky.pl/trainings.html?s=partner_trainings_howto.

Informacje o technicznej stronie prezentacji

Prezentacja jest realizowana metodą online przy użyciu platformy Webex, dzięki czemu uczestnicy nie muszą być obecni w siedzibie Kaspersky Lab Polska, aby wziąć w niej udział. Zastosowana platforma daje prowadzącemu możliwość przekazywania obrazu, który uczestnicy mogą oglądać przy użyciu przeglądarki internetowej. System Webex oferuje także usługę VoIP, która zapewnia obustronną komunikację głosową. Transmisja odbywa się za pośrednictwem protokołu HTTPS, zatem wszystkie dane przesyłane w ramach szkolenia są odpowiednio chronione przed przechwyceniem.

Informacje szczegółowe dotyczące programu bezpłatnych szkoleń online organizowanych przez Kaspersky Lab Polska można znaleźć na stronie http://kaspersky.pl/szkolenia.

Uaktualniany na bieżąco terminarz szkoleń znajduje się na stronie http://www.kaspersky.pl/trainings.html?s=partner_trainings_calendar. Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.