28 lipca 2011

Kaspersky Anti-Virus 2011 for Mac w pełni kompatybilny z nowym systemem operacyjnym Mac OS X Lion

Kaspersky Lab informuje o opublikowaniu uaktualnienia dla oprogramowania Kaspersky Anti-Virus 2011 for Mac, dzięki któremu rozwiązanie jest w pełni kompatybilne z wprowadzonym niedawno na rynek systemem operacyjnym Mac OS X Lion firmy Apple.

Kaspersky Anti-Virus 2011 for Mac wykorzystuje metody ochrony przy użyciu sygnatur zagrożeń, jak również zaawansowane technologie wykrywania w oparciu o chmurę w celu zapewnienia użytkownikom komputerów Mac ochrony przed nowymi i nieznanymi zagrożeniami. Produkt skutecznie identyfikuje i usuwa szkodliwe oprogramowanie przeznaczone nie tylko dla Mac OS X, ale również dla systemu Microsoft Windows i Linux, zapobiegając rozprzestrzenianiu się szkodliwego oprogramowania w wieloplatformowych sieciach komputerowych. Wprowadzony do sprzedaży na początku 2011 r., Kaspersky Anti-Virus 2011 for Mac stał się jednym z najpopularniejszych rozwiązań bezpieczeństwa dla platformy firmy Apple.


Okno główne programu Kaspersky Anti-Virus 2011 for Mac

Mac OS X Lion to całkowicie nowa wersja systemu operacyjnego firmy Apple, wprowadzająca wiele ważnych zmian. Dlatego Kaspersky Lab niezwłocznie uaktualnił swoje oprogramowanie Kaspersky Anti-Virus 2011 for Mac, by zapewniać skuteczną ochronę użytkownikom, którzy już zdecydowali się przejść na nowy system operacyjny.

Kaspersky Anti-Virus 2011 for Mac jest wyposażony w system automatycznej aktualizacji, dzięki któremu nowa wersja została niezauważalnie pobrana i zainstalowana u wszystkich użytkowników posiadających połączenie z Internetem.

Więcej informacji o programie Kaspersky Anti-Virus 2011 for Mac można znaleźć na stronie na stronie http://www.kaspersky.pl/kmac.

Najnowszą wersję programu Kaspersky Anti-Virus 2011 for Mac można pobrać na stronie http://www.kaspersky.pl/download.html?s=prod_download&prod_id=177.