20 maja 2011

Na specjalne życzenie Czytelników Kaspersky PURE ponownie w Rzeczpospolitej

Na specjalne życzenie Czytelników Rzeczpospolitej 3-miesięczna wersja programu Kaspersky PURE będzie ponownie dostępna w najbliższą środę, 25 maja 2011 r.

Program Kaspersky PURE Total Security dołączony do gazety to w pełni funkcjonalna, trzymiesięczna wersje produktu Kaspersky Lab. Po trzech miesiącach korzystania z programu zarejestrowani Czytelnicy będą mieli możliwość zakupienia kontynuacji oprogramowania w atrakcyjnej cenie.

Gazeta z płytą z Kaspersky PURE Total Security pojawi się w sprzedaży 25 maja 2011 r.

Informacje o Kaspersky PURE Total Security

Kaspersky PURE Total Security stanowi najwyższy poziom ochrony życia cyfrowego. Program gwarantuje skuteczną ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem oraz bezpieczeństwo korzystania z Internetu, zapewniając najwyższej jakości zabezpieczenie przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami internetowymi. Zaawansowane i unikatowe technologie oraz łatwe w użyciu narzędzia sprawiają, że zapewnienie ochrony jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Najważniejsze funkcje Kaspersky PURE:

  • Kompletna ochrona komputera PC;
  • Zaawansowana kontrola rodzicielska;
  • Automatyczne kopie zapasowe danych i plików;
  • Łatwe w użyciu zarządzanie hasłami;
  • Skuteczna ochrona tożsamości i prywatności;
  • Kontrola sieci domowej.

Informacje o „Rzeczpospolitej”

„Rzeczpospolita” to jeden z liderów prasy codziennej w Polsce. To najczęściej cytowana gazeta w naszym kraju, bez której nie wyobrażają sobie pracy ani szefowie firm, ani politycy, ani zwykli czytelnicy. „Rzeczpospolita” to gazeta informacyjna i specjalistyczna zarazem, poddająca analizie sprawy społeczno-polityczne, zjawiska kulturalne a także prawo i biznes. Serwis internetowy Rzeczpospolitej: www.rp.pl.