16 maja 2011

Zaproszenie na konferencję prasową online Kaspersky Lab

Kaspersky Lab zaprasza do udziału w internetowej konferencji prasowej Lab Matters Live. W najbliższej edycji skoncentrujemy się na wynikach raportu dotyczącego ewolucji zagrożeń IT w pierwszym kwartale 2011 roku.

Cyberprzestępcy wiedzą, gdzie mogą zarobić pieniądze, i nieustannie testują możliwości Internetu. W efekcie liczba i złożoność zagrożeń dla bezpieczeństwa IT zwiększa się każdego dnia. W krótkim czasie zauważyliśmy znaczny wzrost poziomu wyrafinowania metod działania cyberprzestępców. Dlatego niezwykle ważne jest to, aby w sytuacji szybko zachodzących zmian firmy zajmujące się bezpieczeństwem IT, takie jak Kaspersky Lab, trzymały rękę na pulsie.

Stefan Tanase, starszy analityk bezpieczeństwa z Globalnego Zespołu ds. Analizy i Badań (GReAT), przedstawi wyniki licznych analiz zagrożeń przeprowadzonych przez ekspertów z Kaspersky Lab. Opowie również o najnowszych mobilnych zagrożeniach, trendach dotyczących ataków DDoS oraz nowych wariantach trojanów. Uczestnicy konferencji poznają też aktualne statystyki dotyczące najnowszych zagrożeń, które pokazują trendy i specyfikę zagrożeń wykrytych w różnych państwach w pierwszym kwartale 2011 roku.

Konferencja internetowa będzie miała miejsce 17 maja o godzinie 9:00 oraz 16:00. Mogą Państwo wybrać tę, która odbędzie się w dogodniejszym dla Państwa czasie.

Będzie nam miło, jeżeli przyjmą Państwo nasze zaproszenie. Aby wziąć udział w konferencji o godz. 9:00, należy wcześniej zarejestrować się na stronie http://kaspersky.webinarix.com/1100. Aby uczestniczyć w konferencji o godz. 16:00, prosimy zarejestrować się wcześniej na stronie http://kaspersky.webinarix.com/1800.