5 maja 2011

Wspólna akcja Kaspersky Lab Polska i Rzeczpospolitej

Kaspersky Lab Polska kontynuuje współpracę z gazetą Rzeczpospolita, najczęściej cytowaną gazetą w kraju i jednym z czołowych dzienników w Polsce. Efektem współpracy jest dołączenie do gazety Rzeczpospolita płyty CD z najnowszą wersją programu do ochrony komputera - Kaspersky PURE Total Security - oraz programu do ochrony smartfonów - Kaspersky Mobile Security 9.0.

Programy Kaspersky PURE Total Security i Kaspersky Mobile Security 9.0 dołączone do gazety to w pełni funkcjonalne, trzymiesięczne wersje produktów Kaspersky Lab. Po trzech miesiącach korzystania z programu zarejestrowani Czytelnicy będą mieli możliwość zakupienia kontynuacji oprogramowania w atrakcyjnej cenie.

Gazeta z płytą z Kaspersky PURE Total Security pojawi się w sprzedaży 9 maja 2011 r., natomiast wydanie z programem Kaspersky Mobile Security 9 trafi do sprzedaży 10 maja 2011 r.

Informacje o Kaspersky PURE Total Security

Kaspersky PURE Total Security stanowi najwyższy poziom ochrony życia cyfrowego. Program gwarantuje skuteczną ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem oraz bezpieczeństwo korzystania z Internetu, zapewniając najwyższej jakości zabezpieczenie przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami internetowymi. Zaawansowane i unikatowe technologie oraz łatwe w użyciu narzędzia sprawiają, że zapewnienie ochrony jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Najważniejsze funkcje Kaspersky PURE:

  • Kompletna ochrona komputera PC;
  • Zaawansowana kontrola rodzicielska;
  • Automatyczne kopie zapasowe danych i plików;
  • Łatwe w użyciu zarządzanie hasłami;
  • Skuteczna ochrona tożsamości i prywatności;
  • Kontrola sieci domowej.

Informacje o Kaspersky Mobile Security 9

Kaspersky Mobile Security 9 to kompletna ochrona smartfonów przed kradzieżą danych, szkodliwymi programami oraz atakami sieciowymi. Program umożliwia szyfrowanie danych, blokowanie dostępu do urządzenia, zdalne usuwanie danych przechowywanych w telefonie, a także odnalezienie zgubionego lub skradzionego smartfonu (dzięki wykorzystaniu modułu GPS). Kontrola rodzicielska pozwala nie tylko na zablokowanie niechcianych SMS-ów oraz połączeń telefonicznych, ale także chroni dzieci przed niepożądanymi treściami. Kaspersky Mobile Security 9 działa na smartfonach wyposażonych w system operacyjny Windows Mobile oraz Symbian.

Informacje o „Rzeczpospolitej”

„Rzeczpospolita” to jeden z liderów prasy codziennej w Polsce. To najczęściej cytowana gazeta w naszym kraju, bez której nie wyobrażają sobie pracy ani szefowie firm, ani politycy, ani zwykli czytelnicy. „Rzeczpospolita” to gazeta informacyjna i specjalistyczna zarazem, poddająca analizie sprawy społeczno-polityczne, zjawiska kulturalne a także prawo i biznes. Serwis internetowy Rzeczpospolitej: www.rp.pl.