25 stycznia 2011

Kaspersky Lab na Mobile World Congress 2011

Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, zaprasza przedstawicieli mediów do udziału w konferencji prasowej zatytułowanej "Zapewnienie bezpiecznej przyszłości dla środowiska mobilnego". Konferencja odbędzie się 15 lutego 2011 roku w Barcelonie w ramach Mobile World Congress 2011 i rozpocznie się o godzinie 11:00 w Hali nr 2, poziom Mezzanine, sala C.

Podczas konferencji Jewgienij Kasperski, dyrektor generalny Kaspersky Lab oraz jeden z czołowych na świecie ekspertów ds. bezpieczeństwa IT, przedstawi prognozy dotyczące rozwoju mobilnego szkodliwego oprogramowania oraz wskaże metody, które według niego zapewniają najskuteczniejszą ochronę przed mobilnymi zagrożeniami.

W swojej prezentacji Wiktor Dronow, starszy menedżer produktu z oferty rozwiązań dla urządzeń mobilnych, przedstawi uaktualnioną wersję programu Kaspersky Mobile Security 9, która obecnie oferuje również obsługę systemów Android, BlackBerry, Symbian oraz Microsoft Windows Mobile.

Ponadto, Vicente Diaz, starszy analityk wirusów z Kaspersky Lab wystąpi z prezentacją na temat różnych rodzajach szkodliwego oprogramowania atakującego urządzenia przenośne.

Podczas konferencji eksperci z Kaspersky Lab ujawnią wyniki badania dotyczącego korzystania ze smartfonów w Europie.


Agenda konferencji prasowej „Zapewnienie bezpiecznej przyszłości dla środowiska mobilnego”

W dniach 14, 15 i 16 lutego uczestnicy konferencji będą mieli możliwość przeprowadzenia wywiadu z przedstawicielami Kaspersky Lab, w tym z Jewgienijem Kasperskim. Aby umówić się na wywiad, należy skontaktować się działem prasowym Kaspersky Lab Polska: prasa@kaspersky.pl.

Prosimy powiadomić nas o chęci wzięcia udziału w konferencji prasowej „Zapewnienie bezpiecznej przyszłości dla środowiska mobilnego” najpóźniej do 10 lutego 2011 roku.

Zaproszenie obowiązuje dla przedstawicieli mediów, którzy wybierają się na Mobile World Congress 2011, i nie obejmuje transportu na imprezę.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.