18 listopada 2010

Kaspersky Lab zdobywa wyróżnienie "World Quality Commitment Award" w kategorii Gold

Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, otrzymał prestiżową nagrodę “World Quality Commitment Award” w kategorii Gold. Wyróżnienie to jest przyznawane czołowym firmom w branży za dążenie do wysokiej jakości i doskonałości.

„Cieszymy się z niezwykle pozytywnej oceny i zaufania, jakim obdarzyła nas tak znana i szanowana organizacja jak Business Initiative Directions” - powiedział Nikołaj Griebennikow, dyrektor technologiczny w Kaspersky Lab. „Nagrody rangi Quality Commitment Award potwierdzają wysoką pozycję firmy Kaspersky Lab w branży antywirusowej i motywują nas do kontynuowania naszych wysiłków w dziedzinie rozwoju skutecznych technologii zapewniających ochronę użytkownikom Internetu przed wszystkimi rodzajami cyberzagrożeń”.

Ceremonia wręczenia wyróżnień odbyła się w Paryżu podczas corocznej Międzynarodowej Konwencji Jakości organizowanej przez Business Initiative Directions, której celem jest uznanie prestiżu czołowych firm, organizacji i przedsiębiorców. W ceremonii uczestniczyły przedsiębiorstwa z ponad 70 państw, liderzy różnych branż, profesjonaliści ze świata ekonomii, sztuki, specjaliści od wizerunku korporacyjnego, eksperci ds. jakości, jak również naukowcy i przedstawiciele korpusu dyplomatycznego.

Według Jose E. Prieto, przewodniczącego B.I.D., „wyróżnione firmy są symbolem wyznawania takich idei, jak przywództwo, technologia i innowacja, i stanowią wzór dla innych w swoich sektorach”.

Informację można wykorzystać dowolnie, z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.