23 września 2010

Kaspersky Lab Polska organizuje IX Konferencję Partnerów

Kaspersky Lab Polska informuje o zbliżającej się IX Konferencji Partnerów. Impreza odbędzie się w dniach 23-24 października 2010 r. w hotelu Grand Stamary w Zakopanem.

Na konferencji eksperci z Kaspersky Lab Polska przedstawią informacje o najnowszych produktach firmy oraz o planowanych premierach. Partnerzy i dystrybutorzy zapoznają się także z nowym programem partnerskim, omawiającym zasady współpracy z Kaspersky Lab Polska. Na prezentacji dotyczącej analizy rynku zagrożeń uczestnicy poznają najnowsze trendy cyberprzestępcze. Ponadto, tematyczne okrągłe stoły pozwolą uczestnikom konferencji na poruszenie wszelkich tematów z reprezentantami Kaspersky Lab Polska.

Konferencja to również świetna okazja do zapoznania się z kadrą zarządzającą i pracownikami Kaspersky Lab Polska, a także do wymiany doświadczeń z innymi Partnerami. Uczestnictwo w konferencji umożliwia wypracowanie atrakcyjnych warunków współpracy z Kaspersky Lab Polska. Nie zabraknie także atrakcji i czasu na dobrą zabawę.

W celu uzyskania dalszych informacji o IX Konferencji Partnerów Kaspersky Lab Polska prosimy o kontakt z Urszulą Janas, starszym specjalistą ds. marketingu: urszula.janas@kaspersky.pl.


Hotel Grand Stamary, Zakopane