2 września 2010

Wspólna akcja Kaspersky Lab Polska i Rzeczpospolitej

Kaspersky Lab Polska kontynuuje współpracę z gazetą Rzeczpospolita, najczęściej cytowaną gazetą w kraju, i jednym z czołowych dzienników w Polsce. Efektem współpracy jest dołączenie do gazety Rzeczpospolita płyty CD z najnowszą wersją programu do ochrony komputera – Kaspersky Internet Security 2011 oraz programu do ochrony smartfonów – Kaspersky Mobile Security 9.0.

Programy Kaspersky Internet Security 2011 i Kaspersky Mobile Security 9.0 dołączone do gazety to w pełni funkcjonalne produkty. Są to 3-miesięczne wersje programów. Zarejestrowani Czytelnicy po 3 miesiącach korzystania z programu mają możliwość zakupienia kontynuacji oprogramowania w bardzo atrakcyjnej cenie.

Wydanie gazety z płytą z Kaspersky Internet Security 2011 pojawi się w sprzedaży 6 września 2010 r., natomiast z programem Kaspersky Mobile Security 9 ukaże się 7 września 2010 r.

Informacje o Kaspersky Internet Security 2011

Kaspersky Internet Security 2011 to jeden z najnowszych produktów dla użytkowników indywidualnych, wykorzystujący podejście zapobiegawcze. Rozwiązanie monitoruje i ocenia wszystkie typy potencjalnych zagrożeń i zapobiega wszelkiej szkodliwej aktywności, zapewniając użytkownikom jeszcze bezpieczniejsze korzystanie z Internetu. Produkt bezpiecznie izoluje wszelkie niezaufane adresy URL i potencjalnie niebezpieczne obszary Internetu od systemu użytkownika, umożliwiając pracę w bezpiecznym środowisku, wolnym od cyfrowych zagrożeń i niechcianych informacji.

Informacje o Kaspersky Mobile Security 9

Kaspersky Mobile Security 9 to kompletna ochrona smartfonów przed kradzieżą danych, szkodliwymi programami oraz atakami sieciowymi. Program umożliwia szyfrowanie danych, blokowanie dostępu do urządzenia, zdalne usuwanie danych przechowywanych w telefonie, a także odnalezienie zgubionego lub skradzionego smartfonu (dzięki wykorzystaniu modułu GPS). Kontrola rodzicielska pozwala nie tylko na zablokowanie niechcianych SMS-ów oraz połączeń telefonicznych, ale także chroni dzieci przed niepożądanymi treściami. Kaspersky Mobile Security 9 działa na smartfonach wyposażonych w system operacyjny Windows Mobile oraz Symbian.