12 lipca 2010

Kaspersky Security for Mail Server otrzymał wyróżnienie czytelników WindowSecurity.com

Kaspersky Lab informuje, że Kaspersky Security for Mail Server otrzymał wyróżnienie czytelników portalu WindowSecurity.com. Produkt firmy Kaspersky Lab zwyciężył w kategorii "Ochrona e-mail".

Aby dowiedzieć się, które z rozwiązań do ochrony sieci są najlepsze według administratorów zajmujących się bezpieczeństwem, serwis Microsoft Windows Security przeprowadził serię comiesięcznych ankiet na swojej stronie WindowSecurity.com. Ogłoszenie plebiscytu spotkało się z dużym zainteresowaniem, a nagrody zostały przyznane na podstawie głosów oddanych przez Internautów odwiedzających stronę. Kaspersky Security for Mail Serwer okazał się najlepszym rozwiązaniem w kategorii "Ochrona e-mail".

"Plebiscyt umożliwiał osobom odwiedzającym stronę WindowSecurity.com oddanie głosu na produkt, który według nich jest liderem w swojej kategorii", powiedział Sean Buttigieg, dyrektor WindowSecurity.com. "Nasi czytelnicy są specjalistami w swojej dziedzinie i napotykają podczas pracy wiele rozwiązań bezpieczeństwa sieci. Nasza nagroda uchodzi za symbol doskonałości oraz jest rozpoznawalna w branży."

Informacje o Kaspersky Security for Mail Server

Kaspersky Security for Mail Server zapewnia ochronę serwerów poczty oraz pracy grupowej przed szkodliwymi programami i spamem. Produkt zawiera aplikacje chroniące wszystkie popularne serwery pocztowe, łącznie z Microsoft Exchange, Lotus Notes / Domino, Sendmail, Qmail, Postfix oraz Exim. Rozwiązanie może być również stosowane na komputerach wydzielonych do pełnienia funkcji bramy pocztowej. Więcej informacji o rozwiązaniu można znaleźć tutaj: http://www.kaspersky.pl/products.html?s=targeted_security_0&show=proddet&prodid=142.

Informacje o WindowSecurity.com

WindowSecurity.com jest stroną Microsoft Windows Security. Jest to najpopularniejsza strona poświęcona bezpieczeństwu w systemach Windows, skupiająca każdego miesiąca ponad 440 000 administratorów i specjalistów zajmujących się ochroną danych. Strona zawiera aktualności, artykuły i tutoriale tworzone przez czołowych ekspertów, fora, informacje dla programistów oraz opinie o produktach. WindowsSecurity.com należy do grupy stron prowadzonych przez TechGenix Ltd., wraz z www.windowsnetworking.com, www.msexchange.org, www.msterminalservices.org oraz www.isaserver.org.