11 czerwca 2010

Kaspersky Lab pojawił się na sławnym 24-godzinnym wyścigu Le Mans wraz z zespołem AF Corse Ferrari

Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, kontynuuje swój sukces w wyścigach, który rozpoczął się podczas Grand Prix Barcelony w Hiszpanii. W trakcie kolejnego wielkiego wyzwania Kaspersky Lab i zespół AF Corse walczyli o miejsce na podium w sławnych Mistrzostwach Serii Le Mans. W tym roku 24 godziny emocjonujących wyścigów miało miejsce 12 czerwca.

Mistrzostwa Serii Le Mans to seria europejskich wyścigów wytrzymałościowych samochodów sportowych, oparta na sławnym 24-godzinnym wyścigu Le Mans. Jako oficjalny sponsor zespołu wyścigowego Ferrari AF Corse, Kaspersky Lab pokazał swoje przywiązanie do zespołu – Jewgienij Kasperski osobiście pojawił się do Le Mans, aby życzyć drużynie powodzenia.

Komentując nadchodzące wydarzenie, Jewgienij Kasperski powiedział: "W Kaspersky Lab wiemy z własnego doświadczenia, czego może dokonać połączenie najlepszej technologii i silnego zespołu - to klucz do naszego sukcesu. Podczas poprzednich wyścigów AF Corse mieliśmy okazję zobaczyć w akcji perfekcję, która czyni nas dumnymi z tego partnerstwa."

Informacje o AF Corse

Od 2006 roku samochody wyścigowe Ferrari F430 zespołu AF Corse regularnie brały udział w serii GT2. Przez ostatnie cztery lata zespół Amato Ferrari wygrał dwadzieścia jeden wyścigów FIA GT, dwa wyścigi 24-godzinne Spa i cztery tytuły FIA GT2. W tym roku pojawiło się nowe wyzwanie dla drużyny: Seria Le Mans. Zespół AF Corse wystawi trzy Ferrari F430 prowadzone przez tak znanych kierowców jak Fisichella, Alesi, Vilander i Bruni e Melo.