9 lutego 2010

Odwiedź Kaspersky Lab na wystawie Mobile World Congress 2010 w Barcelonie

Kaspersky Lab przedstawia nową generację rozwiązań do ochrony smartfonów i komunikatorów

Kaspersky Lab zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska 2.1C45 znajdującego się w Hali 2, na poziomie 2 podczas największej na świecie wystawy technologii mobilnych, Mobile World Congress 2010, która odbędzie się w dniach 15 – 18 lutego 2010 roku w Barcelonie, w Hiszpanii.

Firma zaprezentuje swoje najnowsze produkty przeznaczone do ochrony użytkowników końcowych przed szerokim spektrum zagrożeń, takich jak szkodliwe oprogramowanie, spam, utrata lub kradzież telefonu, jak również uzyskiwanie przez dzieci dostępu do niepożądanej zawartości. Na stoisku Kaspersky Lab znajdą się również wyspecjalizowane rozwiązania dla operatorów i producentów telefonów komórkowych, a odwiedzający będą mogli wypróbować produkty zapewniające niezawodną i skuteczną ochronę ich smartfonów przed wszelkimi zagrożeniami IT.

16 lutego Jewgienij Kasperski, dyrektor generalny i współzałożyciel Kaspersky Lab, poprowadzi konferencję prasową zatytułowaną "Przyszłość bezpieczeństwa mobilnego: wizja Kaspersky Lab", która odbędzie się w Hali 2, na poziomie Mezzanine, w sali C. Jewgienij Kasperski przedstawi współczesny krajobraz zagrożeń mobilnych, główne trendy w bezpieczeństwie mobilnym oraz swoje prognozy. Następnie Siergiej Niewstrujew, dyrektor działu rozwiązań mobilnych, opowie o najnowszym osiągnięciu firmy w dziedzinie ochrony smartfonów i ich użytkowników przed wszystkimi rodzajami mobilnych zagrożeń - Kaspersky Mobile Security 9. Produkt ten należy do nowej generacji rozwiązań, które chronią użytkowników smartfonów i komunikatorów przed szkodliwym oprogramowaniem, atakami sieciowymi oraz spamem SMS, zabezpieczają dane znajdujące się w smartfonach lub komunikatorach w przypadku utraty urządzenia i oferują nową funkcję ochrony prywatności, pozwalającą użytkownikom ukryć informacje o wszystkich kontaktach, których nie chcą ujawniać.

W celu zarejestrowania swojego udziału w konferencji prasowej lub umówienia się na wywiad z przedstawicielami Kaspersky Lab na Mobile World Congress 2010 prosimy skontaktować się z działem prasowym Kaspersky Lab Polska, pod adresem: prasa@kaspersky.pl.

Agenda konferencji prasowej Kaspersky Lab "Przyszłość bezpieczeństwa mobilnego: wizja Kaspersky Lab"

Więcej informacji na temat Mobile World Congress 2010 można znaleźć na stronie www.mobileworldcongress.com.